0

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-03-11 Anonimas

Puiki


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 8.99 SoldOut

Knygos "Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai" aprašymas

Studijų knygoje "Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai" supažindinama su fizinio ugdymo(si) aktualijomis ir realijomis, teoriniais ir praktiniais šiuolaikinės kūno kultūros pamokos aspektais, pateikiama daug komandinių, porinių ir kolektyvinių žaidimų schemų bei aprašų, praktinių pavyzdžių.

Kiekvienas knygos "Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai" poskyris baigiamas diskusiniais klausimais.


Skirta studentams, pasirinkusiems kūno kultūros studijų programas, fizinio ugdymo teorijos ir metodikos bei kūno kultūros pamokos didaktikos kursus, taip pat kūno kultūros mokytojams, treneriams, aukštųjų mokyklų dėstytojams, rengiantiems kūno kultūros ir sporto specialistus, mokyklų vadovams, mokinių tėvams ir visiems, kam rūpi vaiko sveikata bei fizinis aktyvumas.


Kiti taip pat domėjosi


2021-03-11

Puiki

2020-09-28

Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai", Audra Vilūnienė, Laima Trinkūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Audra Vilūnienė, Laima Trinkūnienė su knyga "Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audra Vilūnienė, Laima Trinkūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai" perkama kartu