0

Šiuolaikinė logistika

3.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2020-10-01 Darijus

Informacija

Šiuolaikinė logistika

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9789955285472

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šiuolaikinė logistika" aprašymas

Vadovėlyje analizuojama šiuolaikinės logistikos koncepcija ir logistikos uždaviniai. Išsamiai išnagrinėtos pagrindinės logistinės veiklos sritys : klientų aptarnavimas, užsakymų tvarkymas, transporto organizavimas ir valdymas, atsargų bei medžiagų sandėliavimas ir jų srautų valdymas bei šių veiklų sąsajos. Pateikti logistinio bendradarbiavimo, globaliosios logistikos organizavimo principai, logistinės sistemos įvertinimo ir pertvarkymo metodinės gairės. Leidinys skiriamas verslo administravimo ir vadybos pagrindinių ir magistratūros studijų studentams. Knyga gali būti naudinga gamybinių, prekybos ir transporto įmonių specialistams.

2020-10-01

Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikinė logistika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šiuolaikinė logistika, kurią skaitytojams dovanoja Ramūnas Palšaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ramūnas Palšaitis su knyga Šiuolaikinė logistika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šiuolaikinė logistika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ramūnas Palšaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šiuolaikinė logistika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šiuolaikinė logistika" perkama kartu