BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuolaikinės gitaros pažinimas: teorija, pratimai, pastabos ir patarimai, I tomas

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 33,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-10-30 Rolandas

Gal galite parašyti koks knygos turinys? Nes iš aprašymo visiškai neaišku kas viduje, o kaina visgi nėra maža...


2022-09-30 33.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šiuolaikinės gitaros pažinimas: teorija, pratimai, pastabos ir patarimai, I tomas" aprašymas

Šioje knygoje "Šiuolaikinės gitaros pažinimas: teorija, pratimai, pastabos ir patarimai, I tomas" autorius dalijasi savo sukaupta patirtimi ir žiniomis. Tai antrasis leidinys, papildytas naujomis temomis apie kompoziciją, melodizavimą, improvizaciją ir aranžavimą. Dviejuose knygos tomuose nuodugniau išdėstytos pirmajame darbe – 2004 metais išleistame „Šiuolaikinės gitaros pradžiamokslyje“ – paliestos temos. Dauguma skyrių parašyti iš naujo, kituose išsamiai papildoma muzikos teorija. Be teorijos, čia rasite daug naudingų pratimų, pastabų ir patarimų. Pirmas tomas aprėpia šiuolaikiniam muzikantui svarbiausią informaciją nuo elementarios muzikos teorijos iki bliuzo.

Ši metodika grindžiama išsamia ir detalia vieno pavyzdžio analize, o ne bandymu aprėpti ir suprasti daug pavyzdžių.

Knygoje "Šiuolaikinės gitaros pažinimas: teorija, pratimai, pastabos ir patarimai, I tomas" teorija ir praktinė medžiaga išdėstyta progresyviai, t. y. pradedama paprastais pavyzdžiais ir po truputį einama gilyn į mišką, tad knyga gali būti naudojama ir kaip pedagoginio darbo, dėstymo metodika. Visos temos patikrintos laiko ir praktinio darbo su mokiniais.

Pabaigoje rasite trumpą rodyklę, kurioje nurodyti knygoje vartojami terminai, jų vieta knygoje ir trumpas prasmės išaiškinimas. Gyvename informacijos pertekliaus pasaulyje, informacijos paieška žinių visatoje užima daugiau laiko negu tų žinių pasisavinimas. "Aš tikiu, kad mano nuorodos padės tiek profesionaliam muzikantui, tiek besimokančiam studentui ieškant platesnės informacijos ir suvokiant šiuolaikinius muzikinius terminus. Iš tikrųjų, mano perteikta teorijų ir metodikos esmė yra supaprastinta, po sudėtingais terminais slypi paprastumas, tik reikia ilgiau nardyti šiuose vandenyse, ir viskas taps aišku kaip dieną. Skaitykite skyrius ne vienąkart, eikite pirmyn ir grįžkite atgal, kankinkite muzikinį tekstą, kol jį pavergsite, o galiausiai pasijusite profesionalais" – teigia autorius.


  • Autorius: Stasys Daugirdas
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 292
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099590400

2018-10-30

Gal galite parašyti koks knygos turinys? Nes iš aprašymo visiškai neaišku kas viduje, o kaina visgi nėra maža...

2017-12-19

labai geras išsamus vadovėlis

Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikinės gitaros pažinimas: teorija, pratimai, pastabos ir patarimai, I tomas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šiuolaikinės gitaros pažinimas: teorija, pratimai, pastabos ir patarimai, I tomas", Stasys Daugirdas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stasys Daugirdas su knyga "Šiuolaikinės gitaros pažinimas: teorija, pratimai, pastabos ir patarimai, I tomas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šiuolaikinės gitaros pažinimas: teorija, pratimai, pastabos ir patarimai, I tomas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasys Daugirdas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šiuolaikinės gitaros pažinimas: teorija, pratimai, pastabos ir patarimai, I tomas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šiuolaikinės gitaros pažinimas: teorija, pratimai, pastabos ir patarimai, I tomas" perkama kartu