0

Šiuolaikinės kardiologijos ypatumai

  • Nuolaida knygai -71%
Kaina internetu: 6,79 €
Kaina knygyne: 22,69 €*
Sutaupote: 15.90 € (71%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šiuolaikinės kardiologijos ypatumai

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 470
  • ISBN ar kodas: 9789955884439

2021-02-28 6.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šiuolaikinės kardiologijos ypatumai" aprašymas

Šioje populiarios Paslapčių serijos knygoje Dr. Levine pateikia išsamius ir lengvai suprantamus atsakymus, taip pat aprašo visus naujausius laimėjimus, nustatant širdies ligas ir jas gydant. Čia rasite tas pačias Jūsų pasitikėjimą pelniusias kitose Paslapčių serijos knygose ypatybes - klausimo ir atsakymo formatą , sąrašus, mnemonikos priemones, lenteles ir neformalų teksto toną - visa tai leis šia informacija pasinaudoti greitai ir lengvai.

Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikinės kardiologijos ypatumai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kardiologijos knygos

Glenn N. Levine parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šiuolaikinės kardiologijos ypatumai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šiuolaikinės kardiologijos ypatumai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šiuolaikinės kardiologijos ypatumai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šiuolaikinės kardiologijos ypatumai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Glenn N. Levine tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Šiuolaikinės kardiologijos ypatumai" perkama kartu