0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuolaikinės medijos ir informacija: požeminiai garažai Google karalystėje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuolaikinės medijos ir informacija: požeminiai garažai Google karalystėje


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 13.99 SoldOut
Knygos "Šiuolaikinės medijos ir informacija: požeminiai garažai Google karalystėje" aprašymas
Nors knyga pirmiausiai skirta Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Kultūros komunikacijos ir informacijos, Leidybos ir reklamos, Verslo informacijos vadybos bei Žurnalistikos bakalauro studijų programų studentams, nagrinėjantiems šiuolaikinių medijų naudojimo ir šiuolaikinių informacijos išteklių vartojimo klausimus, tačiau tekstą siekta parašyti minimaliai naudojant akademiniams tekstams būdingą terminologiją ir minties raišką, todėl knygos skaitytojais gali būti nebūtinai komunikacijos ir informacijos mokslų atstovai.

Su knygoje "Šiuolaikinės medijos ir informacija: požeminiai garažai Google karalystėje" dėstomomis idėjomis galėtų susipažinti visi norintieji būti sumaniais ir aktyviais informacijos vartotojais.
Knyga taip pat gali būti aktuali kaip parankinė priemonė bibliotekininkams bei mokytojams, užsiimančiais medijų ir informacinio raštingumo gebėjimų ugdymu.
Galų gale, knyga skiriama tiesiog tiems, kurie informaciją vertina taip pat rimtai, kaip maistą. Filme „Super didelis Aš“ (angl. Super Size Me) parodoma, kas nutiko, kai žmogus visą mėnesį be pertraukos valgė tik greitųjų restoranų maistą. Pasekmės sveikatai buvo liūdnos. Įdomu, kas nutiktų žmogui, kuris ilgą laiką vartotų tik abejotinos kokybės informaciją? Geriausiu atveju būtų galima tikėtis intelektinės dehidratacijos.


Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikinės medijos ir informacija: požeminiai garažai Google karalystėje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Šiuolaikinės medijos ir informacija: požeminiai garažai Google karalystėje", kurią skaitytojams dovanoja Vincas Grigas, Andrius Šuminas, Arūnas Gudinavičius, Modestas Grigaliūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vincas Grigas, Andrius Šuminas, Arūnas Gudinavičius, Modestas Grigaliūnas su knyga "Šiuolaikinės medijos ir informacija: požeminiai garažai Google karalystėje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šiuolaikinės medijos ir informacija: požeminiai garažai Google karalystėje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vincas Grigas, Andrius Šuminas, Arūnas Gudinavičius, Modestas Grigaliūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šiuolaikinės medijos ir informacija: požeminiai garažai Google karalystėje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šiuolaikinės medijos ir informacija: požeminiai garažai Google karalystėje" perkama kartu