⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuolaikinio muzikinio ugdymo sistemos

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 12.32 SoldOut

Knygos "Šiuolaikinio muzikinio ugdymo sistemos" aprašymas

Šis leidinys - tai mokomoji knyga, paremta moksliniu tyrimu, kurio objektas - nuoseklios ir gyvybingos tarptautinės šiuolaikinio muzikinio ugdymo sistemos ir jų taikymo galimybės Lietuvos muzikinio ugdymo srityje. Skiriama studentams, studijuojantiems muzikos, muzikos pedagogikos bakalauro ir magistrantūros studijų programas universitetuose, kolegijų studentams, keliantiems kvalifikaciją muzikos mokytojams.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikinio muzikinio ugdymo sistemos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šiuolaikinio muzikinio ugdymo sistemos", Stanislava Jareckaitė, Sandra Rimkutė-Jankuvienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stanislava Jareckaitė, Sandra Rimkutė-Jankuvienė su knyga "Šiuolaikinio muzikinio ugdymo sistemos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šiuolaikinio muzikinio ugdymo sistemos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislava Jareckaitė, Sandra Rimkutė-Jankuvienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šiuolaikinio muzikinio ugdymo sistemos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šiuolaikinio muzikinio ugdymo sistemos" perkama kartu