⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuolaikinis fizinis ugdymas: tarpdisciplininis kontekstas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-11-30 15.29 SoldOut

Knygos "Šiuolaikinis fizinis ugdymas: tarpdisciplininis kontekstas" aprašymas

Monografijoje "Šiuolaikinis fizinis ugdymas: tarpdisciplininis kontekstas" integruotai analizuojamos fizinio ugdymo tarpdisciplininės dimensijos. Į tiriamąjį reiškinį žvelgiama per skirtingų mokslų - edukologijos, neurobiologijos, psichologijos ir filosofijos - prizmę. Fizinis ugdymas tiriamas ne tik, kaip jis veikia individą (jo motoriką, smegenų veiklą), bet ir socialinės individų interakcijos (kūno įvaizdžio formavimosi, požiūrio į kitą ir poveikio kitam, psichosomatinės raidos sąsajų su kitu) požiūriu.

Monografija "Šiuolaikinis fizinis ugdymas: tarpdisciplininis kontekstas" skiriama fizinio ugdymo ir sveikatą stiprinamojo aktyvumo specialistams, fizinio ugdymo ir edukologijos studijų programų studentams, magistrantams, doktorantams, dėstytojams, tyrėjams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikinis fizinis ugdymas: tarpdisciplininis kontekstas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kūno kultūros, choreografijos knygos

Albertas Skurvydas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šiuolaikinis fizinis ugdymas: tarpdisciplininis kontekstas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šiuolaikinis fizinis ugdymas: tarpdisciplininis kontekstas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šiuolaikinis fizinis ugdymas: tarpdisciplininis kontekstas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šiuolaikinis fizinis ugdymas: tarpdisciplininis kontekstas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Albertas Skurvydas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šiuolaikinis fizinis ugdymas: tarpdisciplininis kontekstas" perkama kartu