0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Siuvimo technologiniai įrenginiai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-02-17 irena

labai naudinga ir įdomi knyga,džiaugiuosi įsigijusi


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 9.99 SoldOut

Knygos "Siuvimo technologiniai įrenginiai" aprašymas

Vadovėlyje "Siuvimo technologiniai įrenginiai" pateikiama medžiaga apie siuvimo technologinių įrenginių konstrukcijas, veikimo principus ir parinkimo technologiniams procesams dėsningumus. Skirtas dizaino ir technologinių specialybių studentams.2010-02-17

labai naudinga ir įdomi knyga,džiaugiuosi įsigijusi

Parašykite atsiliepimą apie "Siuvimo technologiniai įrenginiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie mechaniką, mašinas

Matas Gutauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Siuvimo technologiniai įrenginiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Siuvimo technologiniai įrenginiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Siuvimo technologiniai įrenginiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Siuvimo technologiniai įrenginiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Matas Gutauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Siuvimo technologiniai įrenginiai" perkama kartu