0

Siuvinių medžiagotyra. Laboratoriniai darbai

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 3,59 €
Kaina knygyne: 4,79 €*
Sutaupote: 1.20 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Siuvinių medžiagotyra. Laboratoriniai darbai

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 84
  • ISBN ar kodas: 9955099720

2020-10-31 3.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Siuvinių medžiagotyra. Laboratoriniai darbai" aprašymas

Mokomojoje knygoje pateikiami siuvinių medžiagotyros laboratorinių darbų aprašymai. Jų metu studentai praktiškai susipažįsta su siuvinių medžiagomis, jų geometrinėmis, fizikinėmis ir mechaninėmis savybėmis bei jų rodikliais, įsisavina siuvinių medžiagų tyrimo metodus, nustato konkrečias medžiagų savybių rodiklių vertes, jų patikimumų patikrina, remdamiesi statistiniais rodikliais, suformuluoja pagrindines darbo išvadas. Mokomoji knyga skirta KTU siuvinių dizaino ir technologijos bakalauro studijų studentams. Naudingos informacijos taip pat ras kitų aukštųjų mokyklų ir kolegijų studentai bei dėstytojai.

Parašykite atsiliepimą apie "Siuvinių medžiagotyra. Laboratoriniai darbai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Siuvinių medžiagotyra. Laboratoriniai darbai, kurią skaitytojams dovanoja Virginija Daukantienė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Virginija Daukantienė ir kt. su knyga Siuvinių medžiagotyra. Laboratoriniai darbai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Siuvinių medžiagotyra. Laboratoriniai darbai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Virginija Daukantienė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Siuvinių medžiagotyra. Laboratoriniai darbai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Siuvinių medžiagotyra. Laboratoriniai darbai" perkama kartu