0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Siuvinių medžiagų normavimas ir sukirpimas

7,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Siuvinių medžiagų normavimas ir sukirpimas" aprašymas

Knygoje nagrinėjamas siuvinių gamybos ir siuvinių medžiagų paruošimas bei sukirpimas. Skirta studijuojantiesiems siuvinių technologiją.Parašykite atsiliepimą apie "Siuvinių medžiagų normavimas ir sukirpimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Siuvinių medžiagų normavimas ir sukirpimas", kurią skaitytojams dovanoja Milda Jucienė, Gražina Margevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Milda Jucienė, Gražina Margevičienė su knyga "Siuvinių medžiagų normavimas ir sukirpimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Siuvinių medžiagų normavimas ir sukirpimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Milda Jucienė, Gražina Margevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Siuvinių medžiagų normavimas ir sukirpimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Siuvinių medžiagų normavimas ir sukirpimas" perkama kartu