BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skaičiai. Užduotys 5-6 metų vaikams

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 2,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-24 Karolina

smagios užduotėlės vaikams


2022-09-30 2.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skaičiai. Užduotys 5-6 metų vaikams" aprašymas

Skaičių pasaulis – nuostabus! Netikite? Atsiverskite autorės Daivos Gedvilienės parengtą knygelę „Skaičiai. Užduotys 5-6 metų vaikams“ ir įsitikinkite tuo patys.

Vienas, du, trys, keturi… Jau mokate skaičiuoti iki dešimt? Laikas šiuos skaičiukus paleisti į nuotykį! Knygutė „Skaičiai. Užduotys 5-6 metų vaikams“ padės vaikams įsisavinti skaičius. Tai užduočių leidinys, kuriame reikės pamiklinti rankutes, taigi knyga lavina ne tik matematinius įgūdžius, bet ir smulkiąją motoriką.

Kiekvienas šios knygos puslapis skirtas vis kitam skaičiui. Vaiko laukia net trys užduotys. Pirmoje reikės išmokti parašyti skaičių. Maža rankytė net kelis kartus seks punktyrus, kol įgus suraityti dvejetą ar aštuonetą. Antroje užduotyje reikės pagal pavyzdį užpildyti eilutę. Šis pratimas taip pat lavina ranką.

Trečioji užduotis miklinks ne tik mažųjų mokinukų judesius, bet ir privers pasukti galvą. Daiva Gedvilienė paruošė smagių užduotėlių. Vieneto pamokėlėje reikės apvedžioti figūras ir nuspalvinti tas, kurių yra tik po vieną. Dvejeto užduotyje teks surasti daiktų poras ir jas nuspalvinti vienodai. Trejeto pratime laukia skaičiavimo užduotėlė ir t.t.

Visi pratimai skirtingi, todėl nenusibos, be to juos bus smagu atlikti. Mokytis turi būti įdomu, o su knyga „Skaičiai. Užduotys 5-6 metų vaikams“ mažyliai tikrai nenuobodžiaus.

Daiva Gedvilienė – darželio auklėtoja, priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė, daugiau nei trisdešimt metų dirbanti su vaikais. Ji parengė ir išleido daug naudingų ugdomųjų knygelių. Tarp jų „Noriu į mokyklą! Užduočių knygelė priešmokyklinukui“, „Mįslių malūnas. Sujunk skaičius, nuspalvink, įmink“, „Skaičiuok ir spalvink. Sudėtis ir atimtis iki 10“, „Nykštukai žaidžia ir mokosi“ ir t.t.

Visos autorės knygos parengtos remiantis ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo programomis, pasižymi įtraukiančiomis užduotimis ir puikiai tinka tiek lavinant įgūdžius namuose, tiek darželyje ar pradinėse klasėse.

Trumpas aprašymas žada naudingą leidinį, kurį siūlome įsigyti internetu. Juk pirkti online naudinga dėl kelių priežasčių. Čia knygos dažnai kainuoja pigiau, nes vyksta akcijos ir išpardavimai. Plačiame asortimente išsirinks tie, kurie ieško įvairių žanrų, nori skaityti apie įdomius veikėjus, nerti į įtraukiančius siužetus ar rasti motyvuojančių patarimų. Taip pat interneto knygyne rasite informacijos santraukas su puslapių skaičiumi, aprašymais ir ištraukomis. Dalies leidinių puslapiuose galite perskaityti ir skaitytojų atsiliepimus bei apžvalgas.


  • Autorius: Daiva Gedvilienė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 22x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090140284

Kiti taip pat domėjosi


2021-08-24

smagios užduotėlės vaikams

Parašykite atsiliepimą apie "Skaičiai. Užduotys 5-6 metų vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Skaičiai. Užduotys 5-6 metų vaikams", kurį pristato Daiva Gedvilienė. Siūlome ne tik išsamų "Skaičiai. Užduotys 5-6 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Daiva Gedvilienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Skaičiai. Užduotys 5-6 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Skaičiai. Užduotys 5-6 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Skaičiai. Užduotys 5-6 metų vaikams" perkama kartu