⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skaičių pažinimo užduotys. Rašau magnetinėje lentoje

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-28 Donatas E.

Gera knygelė


2023-06-30 10.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skaičių pažinimo užduotys. Rašau magnetinėje lentoje" aprašymas

Du viename!

Taip būtų galima apibūdinti šią didelę knygą „Skaičių pažinimo užduotys. Rašau magnetinėje lentoje“. Mat ją sudaro užduočių knygelė ir virš jos įkomponuota magnetinė rašymo lenta! Kairysis knygelės puslapis skirtas supažindinti vaiką su skaičiais nuo 1 iki 10 ir skaitmenimis. Greta skaitmens pateiktus paveikslėlius vaikas galės suskaičiuoti ir taip įsidėmės skaitmens reikšmę, o sekdamas nuorodas tą skaitmenį parašys magnetinėje lentoje. Šioje lentoje vaikas galės atliks ir rankai lavinti skirtas užduotis, pateiktas dešiniajame knygelės puslapyje.

Magnetinė lenta „Skaičių pažinimo užduotys. Rašau magnetinėje lentoje“ lengvai nuvaloma, tad praktikuotis galima daugybę kartų. Tegu reiškiasi vaiko vaizduotė ir lavėja ranka!Kiti taip pat domėjosi


2021-06-28

Gera knygelė

2021-06-22

Puiki knygelė mokymuisi

Parašykite atsiliepimą apie "Skaičių pažinimo užduotys. Rašau magnetinėje lentoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Skaičių pažinimo užduotys. Rašau magnetinėje lentoje", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Skaičių pažinimo užduotys. Rašau magnetinėje lentoje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Skaičių pažinimo užduotys. Rašau magnetinėje lentoje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Skaičių pažinimo užduotys. Rašau magnetinėje lentoje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Skaičių pažinimo užduotys. Rašau magnetinėje lentoje" perkama kartu