0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.65 SoldOut
Knygos "Skaičiuok ir būk sveikas!" aprašymas
Uždavinyno paskirtis:
• derinti matematikos ir sveikos gyvensenos kurso keliamus mokymo tikslus ir uždavinius, jų turinį bei metodus,
• lavinti kritinį ir loginį mąstymą,
• suteikti žinių padedančių tirti ir suprasti aplinką ugdytis sveiką gyvenimo būdą.
Leidinys „Skaičiuok ir būk sveikas!" skirtas III-V klasių mokiniams ir jų mokytojams.Jis sudarytas pagal A. ir D. Kiseliovų vadovėlius „Matematikos pasaulyje" III-IV klasei, V. Jonynienės vadovėlį IV klasei „Vienas pasaulis", M. Stričkienės ir N. Cibulskaitės vadovėlį V klasei „Matematika ir pasaulis" ir Lietuvos sveikatos programą mokykloms.


Parašykite atsiliepimą apie "Skaičiuok ir būk sveikas!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skaičiuok ir būk sveikas!, kurią skaitytojams dovanoja D. Barauskienė, A. Krasauskienė, R. Rugelienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar D. Barauskienė, A. Krasauskienė, R. Rugelienė su knyga Skaičiuok ir būk sveikas! jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skaičiuok ir būk sveikas! patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė D. Barauskienė, A. Krasauskienė, R. Rugelienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skaičiuok ir būk sveikas! palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skaičiuok ir būk sveikas!" perkama kartu