0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Skaičiuok su Netvarkos nykštuku (su nuvalomu rašikliu)

Kaina internetu: 8,39 €
Kaina knygyne: 9,19 €*
Sutaupote: 0.80 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Skaičiuok su Netvarkos nykštuku (su nuvalomu rašikliu)


2021-05-31 8.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Skaičiuok su Netvarkos nykštuku (su nuvalomu rašikliu)" aprašymas

Trys, du, vienas... BUM!
Netvarkos nykštukas žaidžia su skaičiais ir kviečia tave pažaisti šį linksmą žaidimą. Susipažinsi su skaičiais iki dešimt, išmoksi atlikti sudėties bei atimties veiksmus. Pasisveikink su dešimtimis ir šimtais, o pabaigoje įveik sekų galvosūkius. Tad čiupk rašiklį ir kibk į darbą. Ir nesuk sau galvos, jei įsivėlė kokia klaidelė. Rašiklis lengvai nusivalo, todėl tą pačią užduotį galėsi atlikti daugybę kartų.


  • Autorius:
  • Serija: Kakė Makė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 22
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090133071

Parašykite atsiliepimą apie "Skaičiuok su Netvarkos nykštuku (su nuvalomu rašikliu)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Skaičiuok su Netvarkos nykštuku (su nuvalomu rašikliu), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Skaičiuok su Netvarkos nykštuku (su nuvalomu rašikliu) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Skaičiuok su Netvarkos nykštuku (su nuvalomu rašikliu). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Skaičiuok su Netvarkos nykštuku (su nuvalomu rašikliu) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Skaičiuok su Netvarkos nykštuku (su nuvalomu rašikliu)" perkama kartu