0

Skaičiuokime su Kirmėliuku

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Skaičiuokime su Kirmėliuku

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 20x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 18
  • ISBN ar kodas: 9786090106068

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Skaičiuokime su Kirmėliuku" aprašymas
Pasimokykite šioje knygelėje kietais viršeliais skaičiuoti nuo 1 iki 10 kartu su Kukliuoju Kirmėliuku.
Prisidėkite prie Kukliojo Kirmėliuko, skaičiuojančio viską, ką tik pamato Darbėnuose. Mažiems vaikučiams bus smagu pasimokyti atpažinti skaičius, jų seką ir įgyti skaičiavimo įgūdžių, leidžiant laiką su juokingais draugais iš Darbėnų!

Parašykite atsiliepimą apie "Skaičiuokime su Kirmėliuku"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skaičiuokime su Kirmėliuku, kurią skaitytojams dovanoja Richard Scarry. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Richard Scarry su knyga Skaičiuokime su Kirmėliuku jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skaičiuokime su Kirmėliuku patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Richard Scarry. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skaičiuokime su Kirmėliuku palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Skaičiuokime su Kirmėliuku" perkama kartu