0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.98 SoldOut
Knygos "Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime" aprašymas

Mokomoji knyga "Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime" parengta Microsoft Excel 2003 pagrindu. Siekiant palengvinti darbą su angliškuoju ir lietuviškuoju programų variantais, dauguma programos elementų paveiksluose pateikiami anglų ir lietuvių kalbomis.

Knygoje "Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime" pagrindinis dėmesys skirtas ne nuodugniai pažinčiai su programa Excel, įvairioms jos savybėms aprašyti, o aptarti skaičiuoklės naudojimą, sprendžiant aktualius ekonomikos, vadybos ir administravimo uždavinius, tvarkant dokumentus.


Knyga "Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime" skirta studijuojantiems kursus "Informacinės technologijos viešame administravime" bei "Informacinės technologijos ekonomikoje ir vadyboje", kuriuose dalis modulio turinio orientuota į darbą su skaičiuokle.

Mokomojoje knygoje ne tik trumpai aprašomi teoriniai darbo su su skaičiuokle pagrindai, klausimai bei testo užduotys, bet ir pateikiamos semestro metu atliekamų laboratorinių darbų užduotys.


Parašykite atsiliepimą apie "Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime, kurią skaitytojams dovanoja Diana Šaparnienė, Gintaras Šaparnis, Gintautas Macaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Diana Šaparnienė, Gintaras Šaparnis, Gintautas Macaitis su knyga Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Diana Šaparnienė, Gintaras Šaparnis, Gintautas Macaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime" perkama kartu