0

Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime

Internetu: 4,98 €
Knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.01 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime

  • Leidėjas: Šiaulių universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 94
  • ISBN ar kodas: 9789986387282

2020-04-30 4.98 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Mokomoji knyga "Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime" parengta Microsoft Excel 2003 pagrindu. Siekiant palengvinti darbą su angliškuoju ir lietuviškuoju programų variantais, dauguma programos elementų paveiksluose pateikiami anglų ir lietuvių kalbomis.

Knygoje "Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime" pagrindinis dėmesys skirtas ne nuodugniai pažinčiai su programa Excel, įvairioms jos savybėms aprašyti, o aptarti skaičiuoklės naudojimą, sprendžiant aktualius ekonomikos, vadybos ir administravimo uždavinius, tvarkant dokumentus.


Knyga "Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime" skirta studijuojantiems kursus "Informacinės technologijos viešame administravime" bei "Informacinės technologijos ekonomikoje ir vadyboje", kuriuose dalis modulio turinio orientuota į darbą su skaičiuokle.

Mokomojoje knygoje ne tik trumpai aprašomi teoriniai darbo su su skaičiuokle pagrindai, klausimai bei testo užduotys, bet ir pateikiamos semestro metu atliekamų laboratorinių darbų užduotys.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu