0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 4.79 SoldOut

Knygos "Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime" aprašymas

Mokomoji knyga parengta Microsoft Excel 2003 pagrindu. Siekiant palengvinti darbą su angliškuoju ir lietuviškuoju programų variantais, dauguma programos elementų paveiksluose pateikiami lietuvių ir anglų kalbomis.
Knygoje pagrindinis dėmesys skiriamas aptarti skaičiuoklės naudojimą, sprendžiant aktualius ekonomikos, vadybos ir administravimo uždavinius, tvarkant dokumentus. Knyga skirta studijuojantiems kursus "Informacinės technologijos viešajame administravime" bei "Informacinės technologijos ekonomikoje ir vadyboje", kuriuose dalis modulio turinio orientuota į darbą su skaičiuokle. Mokomojoje knygoje ne tik trumpai aprašomi teoriniai darbo su skaičiuokle pagrindai, klausimai bei teso užduotys, bet ir pateikiamos semestro metu atliekamų laboratorinių darbų užduotys.
Knyga gali būti naudinga visiems , besimokanties dirbti su Microsoft Excel programa.Parašykite atsiliepimą apie "Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Microsoft Office: Word, Excel ir kitas programas

Diana Šaparnienė, Gintaras Šaparnis, Gintautas Macaitis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Diana Šaparnienė, Gintaras Šaparnis, Gintautas Macaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Skaičiuoklės taikymas ekonomikoje, vadyboje ir administravime" perkama kartu