0

Skaistykla. Pasakėčios ir eilėraščiai

Kaina internetu: 8,89 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 1.90 € (18%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Skaistykla. Pasakėčios ir eilėraščiai

  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786094321337

2020-12-31 8.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Skaistykla. Pasakėčios ir eilėraščiai" aprašymas

"Skaistykla. Pasakėčios ir eilėraščiai" - trečioji Antano Stanevičiaus poezijos knyga. Pirmoji – „Viešbutis“ išėjo 1989 metais, antroji – „Namai“ buvo išleista 2000-aisiais.

Rinkinį sudaro keturi skyriai: „Yra šalis, kur upės tebeteka“, „Pamestas peiliukas“, „Pirmais šio laiško žodžiais“ ir „Juodoji kiaurymė“.

Iliustracijų autorė Viltė Stanevičiūtė Fuller

Parašykite atsiliepimą apie "Skaistykla. Pasakėčios ir eilėraščiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skaistykla. Pasakėčios ir eilėraščiai, kurią skaitytojams dovanoja Antanas Stanevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Stanevičius su knyga Skaistykla. Pasakėčios ir eilėraščiai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skaistykla. Pasakėčios ir eilėraščiai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Stanevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skaistykla. Pasakėčios ir eilėraščiai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Skaistykla. Pasakėčios ir eilėraščiai" perkama kartu