0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skaitantis Vaižgantas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-10-13 Iligija

Didžiuojuosi ir džiaugiuosi.

Skaitantis Vaižgantas


2021-06-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Skaitantis Vaižgantas" aprašymas

Monografijoje "Skaitantis Vaižgantas" siekta iš arčiau pažvelgti į žinomo rašytojo, spaudos, visuomenės ir kultūros veikėjo, dvasininko Juozo Tumo-Vaižganto (1869–1933) bičiulystę su knyga. Dar vaikystėje įskiepyta pagarba knygai Tumą lydėjo visą gyvenimą. Pats save laikė bibliofilu, kuriam knyga – ne pramoga, o svarbi būties dalis.

Knygoje "Skaitantis Vaižgantas" akcentuoti permainingi Vaižganto asmeninės bibliotekos kūrimo ir jos paveldo likimo istorijos bruožai, neaplenkiant jo intensyvios veiklos momentų, skirtų lietuviškos knygos vaidmens stiprinimui ir kitų bibliotekų labui, sėkmingų archyvaro ir muziejininko užmojų.
Atsižvelgiant į paties Vaižganto skaitymo akiračius ir šio individualaus proceso ypatumus, nuosekliai analizuoti ir apibūdinti asmeninės bibliotekos turinio kontūrai.

Priedai supažindina su rekonstruoto asmeninės bibliotekos paveldo, Tumo testamentine valia patekusio į 1934 metais Vytauto Didžiojo universitete atidarytą Vaižganto muziejų, knygų ir periodinių leidinių sąrašais. Jie sudaryti remiantis dviem autentiškais šaltiniais – Vaižganto muziejaus knygų inventoriumi ir išlikusiu memorialinės bibliotekos paveldu.2018-10-13

Didžiuojuosi ir džiaugiuosi.

Parašykite atsiliepimą apie "Skaitantis Vaižgantas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skaitantis Vaižgantas, kurią skaitytojams dovanoja Nijolė Lietuvninkaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nijolė Lietuvninkaitė su knyga Skaitantis Vaižgantas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skaitantis Vaižgantas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Lietuvninkaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skaitantis Vaižgantas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skaitantis Vaižgantas" perkama kartu