0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skaitinis modeliavimas aplinkos apsaugoje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Skaitinis modeliavimas aplinkos apsaugoje


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 5.89 SoldOut
Knygos "Skaitinis modeliavimas aplinkos apsaugoje" aprašymas

Leidinyje nagrinėjama skaitinio modeliavimo programinių paketų taikymas aplinkos apsaugoje. Supažindinama su matematinėmis lygtimis modeliavimo uždaviniuose, aptariamos įvairios modeliavimo programos, jų paskirtis, modelio sudarymo būdai ir pavyzdžiai.
Mokomoji knyga skirta technikos universitetų pagrindinių studijų studentams, magistrantams, inžinieriams, dirbantiems aplinkos procesų bei teršiančių medžiagų sklidimo modeliavimo ir vertinimo srityje, kaip šių procesų matematinio modeliavimo ir prognozavimo įvadas.Parašykite atsiliepimą apie "Skaitinis modeliavimas aplinkos apsaugoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skaitinis modeliavimas aplinkos apsaugoje, kurią skaitytojams dovanoja Egidijus Petraitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Egidijus Petraitis su knyga Skaitinis modeliavimas aplinkos apsaugoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skaitinis modeliavimas aplinkos apsaugoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Egidijus Petraitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skaitinis modeliavimas aplinkos apsaugoje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skaitinis modeliavimas aplinkos apsaugoje" perkama kartu