⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skaitmeninė fotografija, 1 dalis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 11.99 SoldOut

Knygos "Skaitmeninė fotografija, 1 dalis" aprašymas

Pataisytas ir papildytas antrasis leidimas.

Kaip pasiekti, kad jūsų nuotraukos atrodytų profesionaliai? Skaitmeninės fotografijos eroje tai nėra labai sudėtinga, teigia populiariausias pasaulyje kompiuterių ir fotografijos literatūros autorius Scottas Kelby. Kiekviename knygos "Skaitmeninė fotografija" puslapyje pristatoma po vieną idėją, kaip patobulinti jūsų nuotraukas, konkrečiai kalbama apie tai, kokį mygtuką paspausti ar kokį režimą pasirinkti.

Autorius taip pristato šią knygą: „Tarkime, mes fotografuojame, o jūs pasisukate į mane ir klausiate: „Scottai, norėčiau nufotografuoti štai tą gėlę taip, kad ji būtų sufokusuota, o fonas – ne. Ką man daryti?“ Atsisukęs aš nepulsiu jums pasakoti apie diafragmą, apie tai, kad ekspozicija – tai užrakto greitis plius diafragma, nepliurpsiu nieko panašaus – apie tai visada galima perskaityti bet kurioje skaitmeninei fotografijai skirtoje knygoje. Aš atsigręžčiau į jus ir pasakyčiau: „Užsidėk teleobjektyvą, nustatyk diafragmą f/2.8, sufokusuok gėlę ir fotografuok.“ Trumpiau tariant, mes fotografuojame, ir aš pateikiu jums tuos pačius patarimus, tą pačią informaciją, atskleidžiu tas pačias technines paslaptis, kurias per metų metus esu gavęs iš geriausių profesionalių fotografų, bet visa tai sakau paprasta kalba kaip bičiuliams, asmeniškai.“

"Skaitmeninė fotografija" - tai ne teorinė knyga – tokios visada būna kupinos klaidaus žargono ir nereikalingų techninių smulkmenų. Čia nuosekliai aptariama beveik 200 profesionalių gudrybių, kurios fotografuojant kiekvienąkart padės jums padaryti geras, ryškias, spalvingas nuotraukas. Atsivertę naują puslapį sužinosite naują profesionalų naudojamą gudrybę. Jeigu jums pabodo, kad vartydami fotografijos žurnalus vis pagalvojate: „Kodėl mano fotografijos taip neatrodo?“, tada ši knyga – kaip tik jums.

Scottas Kelby – garsus fotografas, dizaineris ir daugelį apdovanojimų laimėjęs trisdešimt penkių knygų autorius, žurnalo Photoshop User vyriausiasis redaktorius bei leidėjas, žurnalo Nikon software User vyriausiasis redaktorius, žurnalo Layers (universalūs patarimai naudojantiems Adobe šeimos programas) redaktorius bei leidėjas ir vienas iš populiarios savaitinės internetinės laidos Photoshop® User TV vedėjų.

Pirmąjį knygos leidimą iš anglų kalbos vertė Julius Keleras ir Inga Mitkutė
Antrojo knygos leidimo naują medžiagą vertė Simona Geniušaitė


  • Autorius: Scott Kelby
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 225
  • Formatas: 17x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094271380

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skaitmeninė fotografija, 1 dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Skaitmeninė fotografija, 1 dalis", Scott Kelby. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Scott Kelby su knyga "Skaitmeninė fotografija, 1 dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Skaitmeninė fotografija, 1 dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Scott Kelby. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Skaitmeninė fotografija, 1 dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skaitmeninė fotografija, 1 dalis" perkama kartu