0

Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas

Informacija

Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 22x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9789955062233

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas" aprašymas

Į ką atkreipti dėmesį perkant skaitmenį fotoaparatą? Kaip geriausia tvarkyti, redaguoti ir dalytis mėgstamiausiomis nuotraukomis? Kaip galima restauruoti senas šeimos nuotraukas? Ši knyga pateikia atsakymus į visus iškylančius klausimus. Tekstas lengvai suprantamas.
Remdamiesi šia knyga galėsite:
- išsirinkti kelias mėgstamiausias nuotraukas
- Vadovaudamiesi iliustruotaus paaiškinimais įvairiausiais būdais redaguoti ir restauruoti nuotraukas
- Į nuotrauką įterpti tekstą ir mėgautis rezultatu!

Parašykite atsiliepimą apie "Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas, kurią skaitytojams dovanoja Ian Probert ir Peter Cope. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ian Probert ir Peter Cope su knyga Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ian Probert ir Peter Cope. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas" perkama kartu