TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 9.99 SoldOut

Knygos "Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas" aprašymas

Į ką atkreipti dėmesį perkant skaitmenį fotoaparatą? Kaip geriausia tvarkyti, redaguoti ir dalytis mėgstamiausiomis nuotraukomis? Kaip galima restauruoti senas šeimos nuotraukas? Ši knyga pateikia atsakymus į visus iškylančius klausimus. Tekstas lengvai suprantamas.
Remdamiesi šia knyga galėsite:
- išsirinkti kelias mėgstamiausias nuotraukas
- Vadovaudamiesi iliustruotaus paaiškinimais įvairiausiais būdais redaguoti ir restauruoti nuotraukas
- Į nuotrauką įterpti tekstą ir mėgautis rezultatu!Parašykite atsiliepimą apie "Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas", Ian Probert ir Peter Cope. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ian Probert ir Peter Cope su knyga "Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ian Probert ir Peter Cope. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skaitmeninė fotografija. Pradedančiojo fotografo vadovas" perkama kartu