⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skaitmeninė tvirtovė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 6.79 SoldOut

Knygos "Skaitmeninė tvirtovė" aprašymas

Nauja Dan Brown knyga "Kilmė".

Galingiausia pasaulio žvalgybos agentūra

Neįveikiamas kodas

Intriga, kurios niekad nepamiršiteNacionalinio saugumo agentūra (NSA) – tai itin įslaptinta, daugybę milijardų dolerių valstybei kainuojanti organizacija, apie kurios egzistavimą iki šiol žinojo mažiau nei trys procentai amerikiečių.

Dabar toji Nacionalinė saugumo agentūra laikoma įkaite... ne šautuvais ar bombomis, bet kodu, tokiu išmoningai sudėtingu, kad paskelbtas jis suparalyžiuotų visą Jungtinių Valstijų žvalgybos veiklą.

Kai pats slapčiausias NSA technologijos stebuklas – dešifravimo mašina – susiduria su mįslinguoju kodu, kurio niekaip nepajėgia įveikti, agentūros vadovybė išsikviečia savo vyriausiąją kriptografininkę Suzaną Flečer. Įsitraukusi į vis stiprėjančią paslapčių ir melagysčių audrą, talentingoji matematikė, sutelkusi visas jėgas, stengiasi išgelbėti agentūrą, o netrukus visų išduota, ji pasijunta kovojanti ne tik už savo šalį, bet ir už savo pačios, o galiausiai ir už mylimo žmogaus gyvybę.

Netikėtas įvykių posūkis priverčia NSA kovoti iš paskutiniųjų, kad pavyktų išvengti didžiausios žvalgybinės katastrofos Jungtinių Valstijų istorijoje.

Nuo slaptų valdžios koridorių iki Tokijo dangoraižių ir didžiulių Ispanijos katedrų rutuliojasi žūtbūtinės lenktynės. Tai kova dėl išlikimo – lemiamos pastangos sunaikinti neįsivaizduojamo genijaus kūrinį... neperprantamą šifravimo formulę, kuri grasina sunaikinti jėgų pusiausvyrą.

Visiems laikams.


"Skaitmeninė tvirtovė arčiau tiesos, nei kuris nors iš mūsų drįstame įsivaizduoti."

Mac Donnell Ulsch, Nacionalinio saugumo instituto generalinis direktorius


"Šiame spartaus tempo, įtikinamame pasakojime Braunas taip ištrina ribą tarp to, kas gera ir kas bloga, jog vienodai sužavi patriotus ir paranojikus.

Publishers Weekly


""Skaitmeninė tvirtovė" – geriausias ir realistiškiausias per daugelį metų rinką pasiekęs technotrileris... Kas minutę – šiurpo virpulys.

The Midwest Book Review


"Naujas šedevras – puikus trileris.

Žurnalas People


"Jaudinama... prikaustys informatika besidominčius skaitytojus.

Booklist


"Meistriška... tolydžio įsibėgėjantys ir stiprėjantys pavojai nuo pirmo puslapio laiko prikaustę dėmesį.

The Providence Sunday Journal


"Technotrileris tik tada trileris, kai yra tikroviškas – ir jeigu vidurius sukantis Deno Brauno pasakojimas būtų dar tikroviškesnis, siužeto posūkiai nublokštų jus prie sienos.

David Pogue, žurnalas Macworld


Iš anglų kalbos vertė Jonas Čeponis

  • Autorius: Dan Brown
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955134640

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skaitmeninė tvirtovė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Skaitmeninė tvirtovė", Dan Brown. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dan Brown su knyga "Skaitmeninė tvirtovė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Skaitmeninė tvirtovė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dan Brown. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Skaitmeninė tvirtovė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skaitmeninė tvirtovė" perkama kartu