Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Skaitmeninės animacijos pagrindai

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 15,99 €
Kaina knygyne: 20,49 €*
Sutaupote: 4,50 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skaitmeninės animacijos pagrindai" aprašymas

Šiame skaitmeninės animacijos meistriškumo ir praktikos pagrindų kurse pateikiama svarbiausia informacija visiems, kuriuos domina kūrybinė skaitmeninės animacijos pusė.

Mokomoji medžiaga nuosekliai, žingsnis po žingsnio, paaiškina visą animacijos kūrimo procesą, o užduotys leidžia ką tik išmoktus metodus išmėginti praktiškai. Mokysimės kurti televizijai, filmams, kompiuteriniams žaidimams, mobiliesiems telefonams ir mp3 grotuvams pritaikytą animaciją, susipažinsime su dažniausiai sutinkama dvimatės ir trimatės animacijos kūrimo programine įranga.

Pokalbiai su profesionalais paaiškina ir supažindina su tikslais, keliamais konkretiems specialistams. Žengti animacijos kūrėjo keliu jums padės ir verslo paslaptys, informacija ir patarimai kaip kopti karjeros laiptais. Gausite pakankamai žinių, kad galėtumėte pats kurti animaciją, dirbti mažoje įmonėje ar vienoje didžiausių animacijos studijų pasaulyje.

Knygos „Skaitmeninės animacijos pagrindai“ autorius Andy Wyatt animacijos versle dirba jau 20 metų. Jis animavo Vėžliukus Nindzes (Teenage Mutant Ninja Turtles), turėjo nuosavą studiją, kūrė animaciją televizijai ir internetui, režisavo didžiausius BBC, Teletoon ir Aardman šou, daug rašė, skaitė paskaitas animacijos temomis. Šiuo metu jis vadovauja animacijos katedrai Falmuto universiteto koledže Anglijoje.


  • Autorius: Andy Wyatt
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 22x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986342595

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skaitmeninės animacijos pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie vaizdą, grafiką, animaciją

Andy Wyatt pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Skaitmeninės animacijos pagrindai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Skaitmeninės animacijos pagrindai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Skaitmeninės animacijos pagrindai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Skaitmeninės animacijos pagrindai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andy Wyatt tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Skaitmeninės animacijos pagrindai" perkama kartu