0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skaitmeninių programinių frezavimo staklių valdymas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Skaitmeninių programinių frezavimo staklių valdymas


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 7.19 SoldOut
Knygos "Skaitmeninių programinių frezavimo staklių valdymas" aprašymas

Mokomojoje knygoje pateikiami šiuolaikinių programinių frezavimo staklių valdymo principai, programų sudarymo "ShopMill" pagrindai. Skiriama mechanikos inžinerijos studijų bakalaurams ir magistrams.Parašykite atsiliepimą apie "Skaitmeninių programinių frezavimo staklių valdymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Skaitmeninių programinių frezavimo staklių valdymas", kurią skaitytojams dovanoja Juozas Kvalkauskas ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Kvalkauskas ir kt. su knyga "Skaitmeninių programinių frezavimo staklių valdymas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Skaitmeninių programinių frezavimo staklių valdymas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Kvalkauskas ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Skaitmeninių programinių frezavimo staklių valdymas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skaitmeninių programinių frezavimo staklių valdymas" perkama kartu