Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skaito Rūta Staliliūnaitė: "Valanda kai esi..." ir "Skudurinės Onutės pasakėlės" (2 CD, 4 dalių)

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skaito Rūta Staliliūnaitė: "Valanda kai esi..." ir "Skudurinės Onutės pasakėlės" (2 CD, 4 dalių)" aprašymas

Archyvinis 2CD rinkinys "Skaito Rūta Staliliūnaitė", skirtas aktorės Rūtos Staliliūnaitės (1938–2011) atminimui: „Valanda kai esi...“ ir „Pirmoji mano vaikystės knyga“.

1978 m. įraše skamba literatūrinė-muzikinė kompozicija „Valanda kai esi...“. Rūta Staliliūnaitė skaito Onės Baliukonytės, Gražinos Cieškaitės, Aldonos Puišytės ir Dalios Saukaitytės lyriką.
Fortepijonu skambina muzikos autorius Julius Andrejevas.

2008 m. kompaktinėje plokštelėje „Pirmoji mano vaikystės knyga“, kurią aktorė R. Staliliūnaitė dedikavo Mamos ir Tėvo atminimui, vedusiems „Skudurinės Onutės“ pamokų keliais...“, įrašytos Džonio Griuelo „Skudurinės Onutės pasakėlės“ (iš anglų kalbos vertė Giedrė Žmuidzinavičiūtė-Gučienė) ir Ilonos Papečkytės dainos, sukurtos pagal Dalios Kudžmaitės, Violetos Palčinskaitės, Vytauto Barausko, Martyno Vainilaičio tekstus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skaito Rūta Staliliūnaitė: "Valanda kai esi..." ir "Skudurinės Onutės pasakėlės" (2 CD, 4 dalių)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Skaito Rūta Staliliūnaitė: "Valanda kai esi..." ir "Skudurinės Onutės pasakėlės" (2 CD, 4 dalių)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Skaito Rūta Staliliūnaitė: "Valanda kai esi..." ir "Skudurinės Onutės pasakėlės" (2 CD, 4 dalių)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Skaito Rūta Staliliūnaitė: "Valanda kai esi..." ir "Skudurinės Onutės pasakėlės" (2 CD, 4 dalių)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Skaito Rūta Staliliūnaitė: "Valanda kai esi..." ir "Skudurinės Onutės pasakėlės" (2 CD, 4 dalių)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skaito Rūta Staliliūnaitė: "Valanda kai esi..." ir "Skudurinės Onutės pasakėlės" (2 CD, 4 dalių)" perkama kartu