TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Skaitome romėnus

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 5.68 SoldOut

Knygos "Skaitome romėnus" aprašymas

Šiame leidinyje skaitytojui pateikiami reikšmingiausių romėnų autorių kūrinių epizodai ir vietos, svarbiausių žanrų pavyzdžiai ir stengtasi juos išsamiai pakomentuoti ir išanalizuoti. Komentaras turėtų padėti ne tik geriau suvokti romėnų kūrybą, bet ir atpažinti Antikoje glūdinčias pasaulio literatūros ir kultūros reiškinių šaknis.
Knygoje esanti medžiaga turėtų būti naudinga tiems, kurie domisi pasaulio literatūra, jos istorija, kurie studijuoja antikinę literatūrą ar mokosi lotynų kalbos. Ji galėtų sudominti mokytojus, kai kuriuos dėstytojus ir visus tuos, kuriems rūpi deramai pažinti ir Antiką kaip pamatus, ir ant jų stūksantį Europos kultūros statinį.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skaitome romėnus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Skaitome romėnus", Dalia Dilytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dalia Dilytė su knyga "Skaitome romėnus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Skaitome romėnus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Dilytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Skaitome romėnus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skaitome romėnus" perkama kartu