⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skamba skamba kankliai. Festivalio akimirkos

Kaina: 14,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 14.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skamba skamba kankliai. Festivalio akimirkos" aprašymas

Tradicinis folkloro festivalis „Skamba skamba kankliai" – seniausias muzikinis festivalis tiek Vilniuje, tiek ir Lietuvoje. Jau keletą dešimtmečių jis kasmet paskutinę gegužės savaitę išjudina Vilniaus senamiestį. Lietuvos Fotomenininkų Sąjungos narys Vytautas Daraškevičius, fotografavo šį festivalį nuo 1976 metų, o kartu ir dalyvavo jame kaip folklorinio ansamblio SADAUJA narys. Tad jo fotografijos festivalio momentai fiksuoti lyg ir iš vidaus – ne stebėtojo, o dalyvio akimis.

Festivalyje per tuos kelias dešimt metų dalyvavo arti šimto Lietuvos ansamblių ir dešimtys kolektyvų iš įvairių užsienio šalių. Daugelis senųjų kaimo dainininkų, dalyvavusių pirmuosiuose festivaliuose, – mūsų folkloro versmė – išėjo anapilin. Per tą laiką pasikeitė kelios dalyvių kartos. Gerai, kad visa tai neliko užmarštyje - buvo užfiksuota ne viename tūkstantyje fotografo kadrų. Kai kurios iš tų fotografijų dalyvavo vietinėse ir tarptautinėse parodose, buvo apdovanotos, spausdinamos fotografiniuose leidiniuose.

Fotoalbumas „Skamba skamba kankliai. Festivalio akimirkos" apima medžiagą iš 1976–2016 metų periodo, padalintą į 7 laikotarpius po keletą metų. Senesnieji vaizdai, iki 2002 metų, pateikti nespalvoti, o vaizdai nuo 2003 metų spalvoti. Albume sudėti svarbiausių festivalio organizatorių, kai kurių kolektyvų vadovų ir dalyvių prisiminimai. Tekstai išversti ir į anglų kalbą.

Šis albumas „Skamba skamba kankliai. Festivalio akimirkos" galėtų būti įdomus fotografijos mylėtojams, folkloro entuziastams, ypač tų festivalių dalyviams ir jų artimiesiems.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skamba skamba kankliai. Festivalio akimirkos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Albumai apie Lietuvą

Vytautas Daraškevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Skamba skamba kankliai. Festivalio akimirkos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Skamba skamba kankliai. Festivalio akimirkos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Skamba skamba kankliai. Festivalio akimirkos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Skamba skamba kankliai. Festivalio akimirkos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Daraškevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Skamba skamba kankliai. Festivalio akimirkos" perkama kartu