0

Pirkėjų atsiliepimai

Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-03-10 Aleksandra

Labai nustebino tiek mus, tiek vaikus. Balso įrašas tiesiog kerintis, labai žaismingai pristato raideles.


Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 3.99 SoldOut

Knygos "Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk" aprašymas

Mus supantis pasaulis kupinas garsų – skambančių, čežančių, burzgiančių...
Mus supančios knygos kupinos raidžių – apvalių, kampuotų, vingiuotų...
O kai garsai ir raidės susitinka, gimsta SKAMBANTI ABC.

Vartydami šios knygos "Skambanti ABC" puslapius, mažieji panirs į eilėraščiais piešiamą pasaulį, kuriame gandras skambina gitara, meškis ima mandoliną, triušis tikrina trimitą, o vilkas, valtorna išliūliavęs lopšinę, viršelyje nusičiumpa violončelę.

Instrumentų tokia įvairovė, kad muzikantai net nespėja visų išmėginti!

O vaikai? Jie šią ypatingą abėcėlę išmoks ne tik perskaityti, bet ir suskaičiuoti, parašyti, išgirsti, padainuoti, pagroti... Pasirinkite – kam kaip įdomiau!

Trys autoriai – poetas Antanas A. Jonynas, dainininkė ir kompozitorė Sigutė Trimakaitė ir dailininkė Lina Eitmantytė-Valužienė – susibūrė drauge, kad pakviestų mažuosius žengti į SKAMBANČIOS ABC, užrašytos eilėmis, piešiniais ir natomis, puslapius.

Kaip išgirsti muzikinius garso įrašus?

Atsisiųskite nemokamą programėlę „Skambanti ABC“ į išmanųjį įrenginį iš „Google Play“ internetinės parduotuvės. Nukreipę įrenginio kamerą į raidę spalvotame langelyje dešinėje atvarto pusėje, palieskite ekrane atsiradusią raidę ir klausykite jos muzikinio įgarsinimo.Kiti taip pat domėjosi


2022-03-10

Labai nustebino tiek mus, tiek vaikus. Balso įrašas tiesiog kerintis, labai žaismingai pristato raideles.

2021-06-22

Originali knygutė, visaip naudojom - skaitėm, tyrinėjom piešinukus, rašėm raides, mėgdžiojom garsus. Tikrai verta įsigyti.

2021-05-27

Jei turit prastesnius telefonus pinigai į balą. Nepavyko pajungti per 4 įrenginius... 0

2021-03-30

Fantastiška knygutė, labai patiko!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuviškos abėcėlės knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk", kurį pristato Antanas A. Jonynas, Lina Eitmantytė-Valužienė, Sigutė Trimakaitė. Siūlome ne tik išsamų "Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Antanas A. Jonynas, Lina Eitmantytė-Valužienė, Sigutė Trimakaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk" perkama kartu