0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk

Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 10.40 € (73%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-22 Emilija

Originali knygutė, visaip naudojom - skaitėm, tyrinėjom piešinukus, rašėm raides, mėgdžiojom garsus. Tikrai verta įsigyti.


2022-01-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk" aprašymas

Mus supantis pasaulis kupinas garsų – skambančių, čežančių, burzgiančių...
Mus supančios knygos kupinos raidžių – apvalių, kampuotų, vingiuotų...
O kai garsai ir raidės susitinka, gimsta SKAMBANTI ABC.

Vartydami šios knygos "Skambanti ABC" puslapius, mažieji panirs į eilėraščiais piešiamą pasaulį, kuriame gandras skambina gitara, meškis ima mandoliną, triušis tikrina trimitą, o vilkas, valtorna išliūliavęs lopšinę, viršelyje nusičiumpa violončelę.

Instrumentų tokia įvairovė, kad muzikantai net nespėja visų išmėginti!

O vaikai? Jie šią ypatingą abėcėlę išmoks ne tik perskaityti, bet ir suskaičiuoti, parašyti, išgirsti, padainuoti, pagroti... Pasirinkite – kam kaip įdomiau!

Trys autoriai – poetas Antanas A. Jonynas, dainininkė ir kompozitorė Sigutė Trimakaitė ir dailininkė Lina Eitmantytė-Valužienė – susibūrė drauge, kad pakviestų mažuosius žengti į SKAMBANČIOS ABC, užrašytos eilėmis, piešiniais ir natomis, puslapius.

Kaip išgirsti muzikinius garso įrašus?

Atsisiųskite nemokamą programėlę „Skambanti ABC“ į išmanųjį įrenginį iš „Google Play“ internetinės parduotuvės. Nukreipę įrenginio kamerą į raidę spalvotame langelyje dešinėje atvarto pusėje, palieskite ekrane atsiradusią raidę ir klausykite jos muzikinio įgarsinimo.2021-06-22

Originali knygutė, visaip naudojom - skaitėm, tyrinėjom piešinukus, rašėm raides, mėgdžiojom garsus. Tikrai verta įsigyti.

2021-05-27

Jei turit prastesnius telefonus pinigai į balą. Nepavyko pajungti per 4 įrenginius... 0

2021-03-30

Fantastiška knygutė, labai patiko!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuviškos abėcėlės knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk", kurį pristato Antanas A. Jonynas, Lina Eitmantytė-Valužienė, Sigutė Trimakaitė. Siūlome ne tik išsamų "Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Antanas A. Jonynas, Lina Eitmantytė-Valužienė, Sigutė Trimakaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk" perkama kartu