0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skambantys Rusijos kedrai (2-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 11,29 €*
Sutaupote: 1.30 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Skambantys Rusijos kedrai (2-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)


2021-07-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Skambantys Rusijos kedrai (2-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)" aprašymas

Pirmoji mintis, pirmasis žodis buvo Kūrėjo. Jo mintys gyvos iki šiol, neregimai apsupusios mus ir užpildžiusios Visatos erdvę, atsispindėdamos materialiuose gyvuose kūriniuose, sukurtuose svarbiausiam kūriniui – žmogui! Žmogus – Kūrėjo vaikas. Ir kaip bet koks tėvas, Jis negalėjo duoti savo vaikui mažiau, nei pats turėjo. Jis davė jam viską. Ir dar daugiau – suteikė pasirinkimo laisvę!
Žmogus gali kurti ir tobulinti pasaulį savo minčių galia. Bet kuri žmogaus paleista mintis niekur neišnyksta. Jeigu ji šviesi – ji papildo šviesią erdvę ir stoja į šviesiųjų jėgų pusę, jei tamsi – į priešingą pusę. Šiandien bet kuris žmogus gali pasinaudoti bet kuria mintimi, kada nors paleista žmonių ar Kūrėjo.

Iš rusų kalbos vertė Laima Valiuško


  • Autorius: Vladimir Megre
  • Leidėjas: Baltosios gulbės
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 236
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098047226

Parašykite atsiliepimą apie "Skambantys Rusijos kedrai (2-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skambantys Rusijos kedrai (2-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga), kurią skaitytojams dovanoja Vladimir Megre. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vladimir Megre su knyga Skambantys Rusijos kedrai (2-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skambantys Rusijos kedrai (2-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vladimir Megre. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skambantys Rusijos kedrai (2-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skambantys Rusijos kedrai (2-oji serijos "Skambantys Rusijos kedrai" knyga)" perkama kartu