0

Skambėjimas atskirai

5.0
(1 įvertinimai)
6,08 €
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
2009-05-13 ingrida

tiesiog labai grazu

Informacija

Skambėjimas atskirai

  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9789986063414

2020-12-31 6.08 InStock
Į krepšelį
Knygos "Skambėjimas atskirai" aprašymas

Tai pirmoji menininkės Ievos Anelauskaitės poezijos knyga. "Galiu tave apdovanoti. Žodžiais, suvertais ant smilgos tarsi žemuogės, kad galėtum juos praryti po vieną ir įkristų jie giliai į tave."

2009-05-13

tiesiog labai grazu

Parašykite atsiliepimą apie "Skambėjimas atskirai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skambėjimas atskirai, kurią skaitytojams dovanoja Ieva Anelauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ieva Anelauskaitė su knyga Skambėjimas atskirai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skambėjimas atskirai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ieva Anelauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skambėjimas atskirai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Skambėjimas atskirai" perkama kartu