0

Skambinimas vakarų aukštaičių ir žemaičių kanklėmis

Informacija

Skambinimas vakarų aukštaičių ir žemaičių kanklėmis


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Skambinimas vakarų aukštaičių ir žemaičių kanklėmis" aprašymas

Mokymo metodinė priemonė.

Leidinyje pateikiama trumpa kanklių tyrinėjimų apžvalga, instrumentų pavyzdžiai, senųjų ir jaunųjų kanklininkų nuotraukos, autentiškas kankliavimo repertuaras. Pagrindinis leidinio skyrius - mokymo skambinti vakarų aukštaičių ir žemaičių kanklėmis metodika. Taip pat pateikiami būdingiausių muziejų eksponatų brėžiniai.

Parašykite atsiliepimą apie "Skambinimas vakarų aukštaičių ir žemaičių kanklėmis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skambinimas vakarų aukštaičių ir žemaičių kanklėmis, kurią skaitytojams dovanoja Vida Tarnauskaitė-Palubinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vida Tarnauskaitė-Palubinskienė su knyga Skambinimas vakarų aukštaičių ir žemaičių kanklėmis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skambinimas vakarų aukštaičių ir žemaičių kanklėmis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vida Tarnauskaitė-Palubinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skambinimas vakarų aukštaičių ir žemaičių kanklėmis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Skambinimas vakarų aukštaičių ir žemaičių kanklėmis" perkama kartu