0

Skanaus. Užduotėlių knygelė 4-7 m. vaikams

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Skanaus. Užduotėlių knygelė 4-7 m. vaikams

  • Leidėjas: Artrema
  • Formatas: 17x25, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 28
  • ISBN ar kodas: 9789955996859

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Skanaus. Užduotėlių knygelė 4-7 m. vaikams" aprašymas

Užduotėlių knygelės 4-7 metų vaikams:


- sujunk taškus ir nuspalvink;

- kur kieno šešėlis;

- surask trūkstamą kibutį;

- surask vienodus paveikslėlius;

- sujunk skaičių su paveikslėliu;

- nuspalvink ir suskaičiuok;

- kas netinka prie kitų daiktų;

- rask skirtumus;

- suskaičiuok figūras ir apibrauk reikiamus skaičius ir kt.Parašykite atsiliepimą apie "Skanaus. Užduotėlių knygelė 4-7 m. vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Skanaus. Užduotėlių knygelė 4-7 m. vaikams, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Skanaus. Užduotėlių knygelė 4-7 m. vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Skanaus. Užduotėlių knygelė 4-7 m. vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Skanaus. Užduotėlių knygelė 4-7 m. vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Skanaus. Užduotėlių knygelė 4-7 m. vaikams" perkama kartu