0

Skandalingas sutramdymas (Jausmų egzotika)

Informacija

Skandalingas sutramdymas (Jausmų egzotika)

  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786090301234

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Skandalingas sutramdymas (Jausmų egzotika)" aprašymas
"Skandalingas sutramdumas" - tai trijų knygų serijos "Siciliečiai" trečia knyga.

Nuodėmės palytėti...
Frančeskas nėra linkęs elgtis maloniai ir gelbėti į nelaimę papuolusių vargšelių. Išskyrus tą vieną kartą, kai padėjo Hanai Čepmen. Jis nesitikėjo kada nors vėl ją pamatyti. Tokiai tyrai, nesugadintai moteriai jo pasaulyje – ne vieta.
Po sesers mirties Hana slėpėsi nuo visų, kol ją iš snaudulio pažadino motociklo avarija. Moters darbų sąraše liko vos viena užduotis, o ją įvykdyti gali vienintelis vyras. Bet ar beprotiškai žavus ir kartu pavojingas sicilietis teiksis padaryti paslaugą?

Visi trijų knygų serijos Siciliečiai romanai:
M. Smart. Ieškočiau tavęs amžinai
M. Smart. Nelaukta staigmena
M. Smart. Skandalingas sutramdymas

Iš anglų kalbos vertė Evelina Klimaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Skandalingas sutramdymas (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skandalingas sutramdymas (Jausmų egzotika), kurią skaitytojams dovanoja Michelle Smart. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michelle Smart su knyga Skandalingas sutramdymas (Jausmų egzotika) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skandalingas sutramdymas (Jausmų egzotika) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michelle Smart. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skandalingas sutramdymas (Jausmų egzotika) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Skandalingas sutramdymas (Jausmų egzotika)" perkama kartu