Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Skandaras ir raitelio šmėkla, 2 dalis

Kaina: 15,59 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 15.59 InStock
Į krepšelį 15,59 € Kaina

Knygos „Skandaras ir raitelio šmėkla, 2 dalis“ aprašymas

Ryšį su vaiku užmezgusius vienaragius galima suvaldyti. Laukiniai tave suės. Ryšį užmezgusiais vienaragiais galima lenktyniauti. Laukiniai tave pražudys. Kai į tave įsismelkia vienaragio dvasia, pajunti tokį pat kraujo troškimą, kaip ir į tavo sielą įsibrovęs žvėris.

Vienaragiai – ne pasakų veikėjai, jie nuožmūs, stebuklingi ir mirtinai pavojingi...

Nuotykiai, prasidėję knygoje „Skandaras ir vienaragių vagis“, tęsiasi antrojoje pasakojimo dalyje „Skandaras ir raitelio šmėkla“.

2022 m. pasirodžiusi jaunos britų rašytojos A. F. Steadman maginės fantastikos knyga „Skandaras ir vienaragių vagis“ sulaukė milžiniško populiarumo, tapo pasauliniu bestseleriu, ji išversta net į 47 kalbas. „Skandaras ir raitelio šmėkla“ – antroji dramatiškų nuotykių knyga.


  • Autorius: A. F. Steadman
  • Serija: Skandaras
  • Leidėjas: Presa
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098328004
  • Vertėjas: Miglė Šaltytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Skandaras ir raitelio šmėkla, 2 dalis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Skandaras ir raitelio šmėkla, 2 dalis“, kurį pristato A. F. Steadman. Siūlome ne tik išsamų „Skandaras ir raitelio šmėkla, 2 dalis“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido A. F. Steadman. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Skandaras ir raitelio šmėkla, 2 dalis“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Skandaras ir raitelio šmėkla, 2 dalis“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Skandaras ir raitelio šmėkla, 2 dalis“ perkama kartu