0

Skandinaviškas menas gyventi. 10 patarimų, kaip geriau jaustis ir ilgiau gyventi

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Skandinaviškas menas gyventi. 10 patarimų, kaip geriau jaustis ir ilgiau gyventi

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 132
  • ISBN ar kodas: 9789955239451

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Skandinaviškas menas gyventi. 10 patarimų, kaip geriau jaustis ir ilgiau gyventi" aprašymas

ŠI KNYGA SUGRIAUS NE VIENĄ MITĄ APIE SVEIKATĄ!

- Genai lemia tik 10 proc. mūsų gyvenimo kokybės, o visa kita priklauso nuo mūsų pačių!
- Turbūt nesate pagalvoję, kad dantų higiena turi didelę įtaką gerai savijautai?
- Ar žinote, kad saikingas kavos vartojimas palankiai veikia sveikatą?

Skandinavai, garsėjantys gera sveikata ir ilgu bei kokybišku gyvenimu, žino, kad puikiai savijautai palaikyti užtenka vos kelių taisyklių. Milžiniškos sėkmės Švedijoje sulaukusioje gydytojo Bertilio Marklundo knygoje "Skandinaviškas menas gyventi. 10 patarimų, kaip geriau jaustis ir ilgiau gyventi" trumpai ir glaustai patariama, kaip sustiprinti imuninę sistemą, pagerinti savijautą ir pailginti gyvenimo trukmę.

Gydytojas Marklundas, išanalizavęs naujausius mokslinius tyrimus, atrinko 10 pagrindinių sričių, kurios daro didžiausią įtaką mūsų gyvenimui ir sveikatai. Remdamasis surinktais duomenimis, knygoje "Skandinaviškas menas gyventi. 10 patarimų, kaip geriau jaustis ir ilgiau gyventi" jis pateikia 10 itin paprastų ir praktiškų patarimų, kaip išvengti daugybės ligų, jaustis geriau ir išlikti energingiems. Sveikesniam gyvenimo etapui nereikia savaitės ar mėnesio pasiruošimo – šių taisyklių galima pradėti laikytis dabar!

Švedas Bertilis Marklundas (Bertil Marklund, gim. 1945) daugiau nei 40 metų dirba bendrosios praktikos gydytoju, yra Geteburgo universiteto mokslininkas ir profesorius. Pernelyg anksti praradęs savo tėvus, jis labai susidomėjo mūsų gyvenimo trukmę veikiančiais rizikos faktoriais ir įvairiais būdais nugyventi kiek įmanoma ilgesnį ir laimingesnį gyvenimą. Į šią knygą "Skandinaviškas menas gyventi. 10 patarimų, kaip geriau jaustis ir ilgiau gyventi" gydytojas Marklundas sudėjo naujausių mokslinių tyrimų duomenis ir savo ilgametės praktinės patirties rezultatus.

Iš švedų kalbos vertė Viktorija Gercmanienė

Parašykite atsiliepimą apie "Skandinaviškas menas gyventi. 10 patarimų, kaip geriau jaustis ir ilgiau gyventi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skandinaviškas menas gyventi. 10 patarimų, kaip geriau jaustis ir ilgiau gyventi, kurią skaitytojams dovanoja Bertil Marklund. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Bertil Marklund su knyga Skandinaviškas menas gyventi. 10 patarimų, kaip geriau jaustis ir ilgiau gyventi jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skandinaviškas menas gyventi. 10 patarimų, kaip geriau jaustis ir ilgiau gyventi patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bertil Marklund. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skandinaviškas menas gyventi. 10 patarimų, kaip geriau jaustis ir ilgiau gyventi palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Skandinaviškas menas gyventi. 10 patarimų, kaip geriau jaustis ir ilgiau gyventi" perkama kartu