0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skerdiko duktė

Kaina: 21,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 21.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skerdiko duktė" aprašymas

Įsiūčio apimta Fania Kaizman vidury nakties išlekia iš gimtojo Motalio miestelio Gardino gubernijoje ieškoti ir namo parvesti savo sesers plevėsos vyro, kuris pabėgo į Minską apleidęs žmoną ir du vaikus. Štetle kyla neregėtas sujudimas: juk įprasta, kad iš nykios provincijos sprunka vyrai, bet kur matyta, kad taip kvailai pasielgtų nuolanki sūrininko žmona ir penkių vaikų motina?!

Tačiau Fania nėra nei nuolanki, nei naivi. Ritualinio skerdiko duktė, tėvo išmokyta meistriškai valdyti peilį ir visada turinti jį prie šlaunies, nusprendžia pakovoti už moteris, vyrų paliktas skursti ir lenkti nugaras, kad išmaitintų šeimas. Nors XIX a. Rusijos imperijos keliuose pilna plėšikų, Fania nebijo – ji turi patikimą skerdiko peilį. Be to, prie jos neprašytas prisijungia miestelio atstumtasis – keistuolis keltininkas Žižekas. Kelyje jis tampa tyliu, bet patikimu Fanios sąjungininku neįtikėčiausių įvykių sraute, įtraukiančiame ne tik įvairiausio plauko ekscentrikus, nenaudėlius, bet ir Rusijos armiją bei caro slaptąją policiją.

Meistriškai parašyta, plačią temų skalę aprėpianti „Skerdiko duktė" yra šiuolaikinė klasikinės jidiš literatūros interpretacija, kupina tiek mums gerai pažįstamų Rytų Europos, tiek kur kas neįprastesnių žydų papročių ir kasdienybės detalių. Kartu tai filosofinių klausimų keliantis išmintingas, ironiškas ir pašėlusių nuotykių kupinas kūrinys, prilygstantis brolių Coenų ir Quentino Tarantino darbams.

„Skerdiko duktė" žinomam žydų autoriui Yanivui Iczkovitsui pelnė Ramat Gan ir Agnon premijas, romanas pateko į trumpąjį svarbiausio Izraelio literatūros apdovanojimo – Sapir premijos – finalą ir 2021 m. pagerbtas prestižine britų Wingate premija.


 • 2021 metų Wingate premija
 • Ramat Gan premija
 • Agnon premija

 • Pavadinimas originalo kalba: The Slaughterman's Daughter
 • Autorius: Yaniv Iczkovits
 • Leidėjas: BALTO leidybos namai
 • Išleidimo metai: 2022
 • Knygos puslapių skaičius: 544
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094873119
 • Vertėjas: Kristina Gudelytė-Lasman
 • Iš kokios kalbos versta: hebrajų

Parašykite atsiliepimą apie "Skerdiko duktė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Skerdiko duktė", Yaniv Iczkovits. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Yaniv Iczkovits su knyga "Skerdiko duktė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Skerdiko duktė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Yaniv Iczkovits. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Skerdiko duktė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skerdiko duktė" perkama kartu