⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skęstantis karalius

Kaina: 4,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skęstantis karalius" aprašymas

Istorinis romanas „Skęstantis karalius“ – skaitytojų pamėgtos ir įvertintos knygos „Kleopatros šešėliai“ tęsinys. Kova dėl galios šalyje tęsiasi. Kas taps tėvo įpėdiniu – valdingoji Kleopatra ar nuo mažens tėvo užguitas Ptolemajas? Kokio karaliaus reikia ant prarajos atsidūrusiai šaliai? Šią įtraukiančią istoriją apie kovą dėl Senovės Egipto karaliaus sosto galima skaityti kaip atskirą kūrinį.

Senovės Egiptas, 51 m. pr. Kr. Karalystės valdovas sensta, o prie jos sienų stiprėja Romos legionai. Dabar kaip niekad reikia ryžtingų sprendimų ir drąsaus valdovo, kuris išsaugotų dinastiją ir nepražudytų šalies. Po tėvo mirties į sostą žengia Kleopatra ir jos jaunesnis brolis Ptolemajas. Tauta džiaugiasi, tikėdamasi naujos eros ir šalies suklestėjimo, tačiau tam sutrukdo vienvaldystės troškimas. Ptolemajas trokšta įrodyti esąs pajėgus valdyti kraštą, tačiau jis negali pranokti vyresniosios sesers, kuriai jau paklūsta didžioji Egipto dalis. Vykstant vienai aršiausių kovų dėl valdžios Senovės Egipto istorijoje, rūmuose suveši gandai, paskalos bei išdavystės. Dėl kilusio maišto Kleopatra priversta bėgti iš šalies.

Šią kovą dėl sosto itin skausmingai išgyvena jauniausioji sesuo Arsinoja, besiblaškanti tarp Kleopatros ir Ptolemajo. Ji pasirenka tremtį drauge su seserimi, telkiančia kariuomenę pergalingam sugrįžimui į Senovės Egipto sostinę Aleksandriją. Tačiau pamažu Arsinoją ima kamuoti abejonės, ar išties Kleopatra – tinkamiausia šios tautos valdovė? Arsinoja priversta pasirinkti tarp šeimos ir karalystės – šis sunkus sprendimas nulems tolesnę istorijos eigą.

Romanas „Skęstantis karalius“ – bandymas kitaip pažvelgti į Senovės Egipto žlugimo istoriją. Jis tęsia ankstesnio romano „Kleopatros šešėliai“ liniją, kur Arsinojos akimis Emily Holleman bandė pažvelgti į šios Egipto valdovės iškilimą. Šiuo romanų ciklu bandoma užpildyti istorijos spragas ir šalia puikiai pažįstamų istorinių figūrų, tokių kaip Kleopatra, supažindinti skaitytoją su ne mažiau svarbiomis Arsinoja ar Berenike.

Knygos autorė Emily Holleman – Jeilio universiteto absolventė, ne vienerius metus dirbusi naujienų portalo Salon redaktore. Rašytoja metė šį darbą ir pastaruosius keletą metų paskyrė Ptolemajų dinastijos studijoms. Rezultatas – jau du romanai, pasakojantys apie paskutines Senovės Egipto dienas. Emily Holleman nuomone, neįmanoma suvokti, kaip mąstė to meto žmonės, tačiau kai kurie klausimai, kuriuos keliame – amžini. Todėl ir grožinė literatūra visada turi krislą tiesos.

Iš anglų kalbos vertė Simona Dobrovolskytė  • Autorius: Emily Holleman
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094442513

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skęstantis karalius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Skęstantis karalius", Emily Holleman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Emily Holleman su knyga "Skęstantis karalius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Skęstantis karalius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Emily Holleman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Skęstantis karalius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skęstantis karalius" perkama kartu