Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Skiemenuota klasika, 1 dalis

  • Nauja knyga
Kaina: 12,69 €
Kaina su kodu: 11,17 €
Nuolaidos kodas: NAUJIENA
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 12.69 InStock
Į krepšelį 11,17 € -12% su kodu
NAUJIENA

Knygos „Skiemenuota klasika, 1 dalis“ aprašymas

Šiame „Skiemenuotos klasikos“ rinkinyje rasite tris istorijas, pritaikytas lengvai skaityti!

„Džiunglių knyga“ – pasakojimas, paremtas garsaus anglų rašytojo Rudyardo Kiplingo kūriniu vaikams apie žmonių vaiką Mauglį, gyvenantį džiunglėse. Jį išaugino ir saugojo vilkai, mokė lokys Balu ir išmintingoji pantera Bagira. Čia pat tyko pavojus – grėsmingas tigras Šerhanas. Ar berniukui pavyks jį nugalėti?

„Juodasis gražuolis“ supažindins su anglų rašytojos Annos Sewell istorija apie nepaprastą žirgo gyvenimą. Grėjaus ūkyje gimsta juodas gražus kumeliukas, prasideda laimingas jo gyvenimas, tačiau jis ne visada bus toks nerūpestingas. Juodajam gražuoliui, išaugusiam į nuostabų žirgą, teks keliauti nuo vienų šeimininkų pas kitus. Ar žirgui galiausiai pavyks rasti laimę?

„Alisa stebuklų šalyje“ – viena nuostabiausių visų laikų istorijų, sukurta anglų rašytojo Lewiso Carrollo. Besiilsinčiai po medžiu Alisai pasidaro nuobodu, bet staiga ji pastebi paslaptingą baltą triušį. Nutarusi jį pasekti, Alisa įkrenta į urvą, pilną stebuklų ir magijos. Ar mergaitė suspės rasti kelią namo, prieš Širdžių karalienei paskelbiant lemiamą nuosprendį?

Knyga „Skiemenuota klasika“ skirta besimokantiems skaityti 4–7 m. vaikams. Tekstas sutrumpintas, pateikiamas didžiosiomis raidėmis, o atskiri skiemenys paryškinti, kad mažieji galėtų lengviau skaityti patys.

Kiekviename puslapyje paslėpta smagi užduotis, lavinanti atidumą!


  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 23x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094798955
  • Vertėjas: Paulius Norvila
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Skiemenuota klasika, 1 dalis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skiemenuotos pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Skiemenuota klasika, 1 dalis“, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „Skiemenuota klasika, 1 dalis“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Skiemenuota klasika, 1 dalis“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Skiemenuota klasika, 1 dalis“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Skiemenuota klasika, 1 dalis“ perkama kartu