0

Skiemenuotos lietuvių pasakos

  • Nuolaida knygai -21%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 5,19 €
Kaina knygyne: 6,49 €*
Sutaupote: 1.30 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-02 Marytė

Informacija

Skiemenuotos lietuvių pasakos

  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 103
  • ISBN ar kodas: 9786098145328

2021-03-31 5.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Skiemenuotos lietuvių pasakos" aprašymas

šioje knygelėje "Skiemenuotos lietuvių pasakos" mažieji skaitytojai susitiks su gaideliu ir vištele, ežiu ir kiškiu, varle, ožiukais, vilku ir kitais pasakų personažais.

Pasakėlių tekstai knygelėje parašyti didžiosiomis raidėmis ir suskirstyti skiemenimis, todėl vaikas, atpažindamas raides ir tardamas garsus, galės pats jas perskaityti.

Spalvingos ir gausios dailininkės Giedrės Seniūnienės iliustracijos įtrauks vaikučius į žaismingą pasakų pasaulį ir skatins mažuosius skaityti.

Ši pasakėlių rinktinė "Skiemenuotos lietuvių pasakos" skirta 4-7 metų vaikams, besimokantiems skaityti.

2021-01-02

Parašykite atsiliepimą apie "Skiemenuotos lietuvių pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakų knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Skiemenuotos lietuvių pasakos, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Skiemenuotos lietuvių pasakos aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Skiemenuotos lietuvių pasakos. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Skiemenuotos lietuvių pasakos dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Skiemenuotos lietuvių pasakos" perkama kartu