Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Skiemenuotos pasakos

Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1,50 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skiemenuotos pasakos" aprašymas

Iš gausios Prano Mašioto kūrybos atrinkti kūrinėliai apie kiškį padaužą, žąsiną ir degląją, šuniuką ir išdykusi kačiuką, gudrų ežį, lakštingalą ir varlę bei kitus pasakų personažus. Visos pasakėlės įdomios, juokingos ir išmintingos.

Pasakėlių tekstai knygelėje parašyti didžiosiomis raidėmis ir suskirstyti skie-me-ni-mis, todėl mažieji, atpažindami raides ir tardami garsus, galės patys jas perskaityti. Tai suteiks galimybę lavinti vaiko mąstymą, pagausins žodyną, skatins kūrybiškumą.

Iliustracijos padės pažinti Lietuvos gyvūnus ir kaimo augintinius, ugdys vaiko žingeidumą bei formuos lietuvio tapatybę.

Pasakėlių rinktinė skirta 4-7 metų vaikams, besimokantiems skaityti.


  • Autorius: Pranas Mašiotas
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 118
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098145403

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skiemenuotos pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skiemenuotos pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Skiemenuotos pasakos", kurį pristato Pranas Mašiotas. Siūlome ne tik išsamų "Skiemenuotos pasakos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pranas Mašiotas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Skiemenuotos pasakos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Skiemenuotos pasakos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Skiemenuotos pasakos" perkama kartu