0

Skiepai nuo streso (2-as pataisytas ir papildytas leidimas)

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Skiepai nuo streso (2-as pataisytas ir papildytas leidimas)

  • Leidėjas: Baltosios gulbės
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786098047714

2020-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Skiepai nuo streso (2-as pataisytas ir papildytas leidimas)" aprašymas

Daugelis V. V. Sinelnikov knygų skaitytojų jau suprato, kad mylėti ir būti geram – naudinga. Tačiau kaip tai padaryti? Atrodo, kad visi supranta, jog sveikas ir turtingas žmogus yra pranašesnis, ir vis dėlto daugelis taip ir lieka vargšai bei ligoti.


Ši knyga "Skiepai nuo streso" – autoriaus atsakymas skaitytojams ir pacientams, tiems, kurie nori pakeisti savo gyvenimą, toliau lavintis ir tobulėti. Tai – konkretus jų veiksmų vadovas.


Iš rusų kalbos vertė Laima Valiuško

Parašykite atsiliepimą apie "Skiepai nuo streso (2-as pataisytas ir papildytas leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nerimo, streso ir pykčio valdymas

Valerij Sinelnikov parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Skiepai nuo streso (2-as pataisytas ir papildytas leidimas), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Skiepai nuo streso (2-as pataisytas ir papildytas leidimas) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Skiepai nuo streso (2-as pataisytas ir papildytas leidimas) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Skiepai nuo streso (2-as pataisytas ir papildytas leidimas)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Valerij Sinelnikov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Skiepai nuo streso (2-as pataisytas ir papildytas leidimas)" perkama kartu