0

Skinderiškio dendroparkas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Skinderiškio dendroparkas

  • Leidėjas: Lututė
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 24x28, kietas viršelis
  • Puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9955-692-38-3

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Knygoje aprašomas vakariniame Kėdainių rajono pakraštyje prie Šušvės upės įkurtas Skinderiškio dendrologinis parkas. Per 35-erius jo gyvavimo metus parke sukaupta daugybė iš įvairių pasaulio kraštų kilusių sumedėjusių augalų. Dabar skinderiškio dendroparke auga apie 1300 rūšių, porūšių, varietetų, formų ir veislių medžių, krūmų, lianų, iš jų apie 150 spygliuočių (pušūnų) ir 1150 lapuočių (magnolijūnų) taksonų. Tai viena gausiausių dendrologinių kolekcijų Lietuvoje.
Pateikiama trumpa parko istorija, jo struktūra ir sistema. Sumedėję augalai Skinderiškio dendroparke auginami septyniose floristinėse grupėse, tad atskiruose knygos skyriuose charakterizuojama Europos, Kaukazo, Sibiro, Vidurinės Azijos, Tolimųjų Rytų, Šiaurės Amerikos Rytų ir Vakarų floristinių grupių sumedėjusi augalija, aprašomos parke auginamos rūšys, porūšiai, varietetai, formos ir veislės, kilusios iš šių regionų. Vienas knygos skyrius skirtas parko įkūrėjui Kęstučiui Kalteniui. Knygos gale pateikiama Skinderiškio dendroparke augančių sumedėjusių augalų sąrašas, taip pat kartografinės schemos, vaizduojančios parko struktūrą ir augalų išsidėstymą.
Knyga skirta šalies dendrologams, miškininkams, kraštovaizdžio architektams ir kitų sričių specialistams, besidomintiems mūsų šalies sumedėjusia augalija.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu