Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Skinderiškio dendroparkas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 13.5 SoldOut

Knygos „Skinderiškio dendroparkas“ aprašymas

Knygoje aprašomas vakariniame Kėdainių rajono pakraštyje prie Šušvės upės įkurtas Skinderiškio dendrologinis parkas. Per 35-erius jo gyvavimo metus parke sukaupta daugybė iš įvairių pasaulio kraštų kilusių sumedėjusių augalų. Dabar skinderiškio dendroparke auga apie 1300 rūšių, porūšių, varietetų, formų ir veislių medžių, krūmų, lianų, iš jų apie 150 spygliuočių (pušūnų) ir 1150 lapuočių (magnolijūnų) taksonų. Tai viena gausiausių dendrologinių kolekcijų Lietuvoje.
Pateikiama trumpa parko istorija, jo struktūra ir sistema. Sumedėję augalai Skinderiškio dendroparke auginami septyniose floristinėse grupėse, tad atskiruose knygos skyriuose charakterizuojama Europos, Kaukazo, Sibiro, Vidurinės Azijos, Tolimųjų Rytų, Šiaurės Amerikos Rytų ir Vakarų floristinių grupių sumedėjusi augalija, aprašomos parke auginamos rūšys, porūšiai, varietetai, formos ir veislės, kilusios iš šių regionų. Vienas knygos skyrius skirtas parko įkūrėjui Kęstučiui Kalteniui. Knygos gale pateikiama Skinderiškio dendroparke augančių sumedėjusių augalų sąrašas, taip pat kartografinės schemos, vaizduojančios parko struktūrą ir augalų išsidėstymą.
Knyga skirta šalies dendrologams, miškininkams, kraštovaizdžio architektams ir kitų sričių specialistams, besidomintiems mūsų šalies sumedėjusia augalija.


  • Autorius: Mindaugas Navasaitis
  • Leidėjas: Lututė
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 24x28, kietas viršelis
  • ISBN ar kodas: 9955-692-38-3

Parašykite atsiliepimą apie „Skinderiškio dendroparkas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Skinderiškio dendroparkas“, Mindaugas Navasaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mindaugas Navasaitis su knyga „Skinderiškio dendroparkas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Skinderiškio dendroparkas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mindaugas Navasaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Skinderiškio dendroparkas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Skinderiškio dendroparkas“ perkama kartu