0

Skirgaila

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2013-07-17 Jonas

Nemėgstu, kai knygos koreguojamos pagal dabartinę rašybą,kurią sugalvojo idiotai ir iškraipė lietuvių kalbą.

Informacija

Skirgaila

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 145
  • ISBN ar kodas: 9955-584-55-6

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Skirgaila" aprašymas
Tekstą parengė Gražina Pruskuvienė.
Vinco Krėvės „Skirgaila. Keturių dalių istorijos drama iš senovės lietuvių gyvenimo" - trečioji knyga „Baltų lankų" „Skaitinių” serijoje.
V. Krėvės istorinė drama „Skirgaila" pirmiausia buvo sukurta rusų kalba ir pasirodė Vilniuje 1922 metais. 1924-aisiais autorius ją sulietuvino, daug ką gerokai pakeitė bei papildė. Šis dramos variantas buvo išspausdintas Krėvės „Raštų" 6 tome, 1925 metais.
Dar vienas, paties autoriaus kiek pataisytas, „Skirgailos" variantas buvo išspausdintas 1938 metais Kaune. Be kita ko, šiame variante vietoj veikėjo vyskupo Zbignievo iš Olesnicų atsirado Henrikas Mazovietis, Plocko vyskupijos nominatas.
Šiai „Skaitinių" serijai drama parengta iš paskutiniojo autoriaus peržiūrėto leidimo, pakoreguojant vien rašybą ir skyrybą pagal dabartinius reikalavimus.
2013-07-17

Nemėgstu, kai knygos koreguojamos pagal dabartinę rašybą,kurią sugalvojo idiotai ir iškraipė lietuvių kalbą.

Parašykite atsiliepimą apie "Skirgaila"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skirgaila, kurią skaitytojams dovanoja Vincas Krėvė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vincas Krėvė su knyga Skirgaila jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skirgaila patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vincas Krėvė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skirgaila palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Skirgaila" perkama kartu