Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Skirgaila

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-07-15 Danguolė

pamenu kai mokykloje skaitėme tokia nuobodi knyga buvo , kad eina sau. dabar kitom akim paskaičius gal ir nieko.


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 3.09 SoldOut

Knygos "Skirgaila" aprašymas

Tekstą parengė Gražina Pruskuvienė.
Vinco Krėvės „Skirgaila. Keturių dalių istorijos drama iš senovės lietuvių gyvenimo" - trečioji knyga „Baltų lankų" „Skaitinių” serijoje.
V. Krėvės istorinė drama „Skirgaila" pirmiausia buvo sukurta rusų kalba ir pasirodė Vilniuje 1922 metais. 1924-aisiais autorius ją sulietuvino, daug ką gerokai pakeitė bei papildė. Šis dramos variantas buvo išspausdintas Krėvės „Raštų" 6 tome, 1925 metais.
Dar vienas, paties autoriaus kiek pataisytas, „Skirgailos" variantas buvo išspausdintas 1938 metais Kaune. Be kita ko, šiame variante vietoj veikėjo vyskupo Zbignievo iš Olesnicų atsirado Henrikas Mazovietis, Plocko vyskupijos nominatas.
Šiai „Skaitinių" serijai drama parengta iš paskutiniojo autoriaus peržiūrėto leidimo, pakoreguojant vien rašybą ir skyrybą pagal dabartinius reikalavimus.


Kiti taip pat domėjosi


2021-07-15

pamenu kai mokykloje skaitėme tokia nuobodi knyga buvo , kad eina sau. dabar kitom akim paskaičius gal ir nieko.

2021-07-14

Viena stipresnių senosios mokyklos dramų. Literatūriškai gerai sudėliota, labai norėčiau pamatyti šiuolaikinį pastatymą šios pjesės teatre.

2013-07-17

Nemėgstu, kai knygos koreguojamos pagal dabartinę rašybą,kurią sugalvojo idiotai ir iškraipė lietuvių kalbą.

Parašykite atsiliepimą apie "Skirgaila"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Skirgaila", Vincas Krėvė-Mickevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vincas Krėvė-Mickevičius su knyga "Skirgaila" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Skirgaila" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vincas Krėvė-Mickevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Skirgaila" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skirgaila" perkama kartu