0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Skiriama M.

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 327
  • ISBN ar kodas: 9786094660832

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Skiriama M." aprašymas

Poeto, eseisto, vertėjo Kornelijaus Platelio sudarytoje poezijos rinktinėje "Skiriama M." sudėti ryškiausi pasaulio meilės lyrikos pavyzdžiai – nuo ankstyviausių laikų iki XX a. pradžios.
Knygoje pateikiama atskirų šalių poetų kūryba, kartu atsižvelgiant į kultūrų ir civilizacijų istoriją ir kiekvienos epochos stilistiką. Čia surinkti ne tik Vakarų, bet ir Rytų poezijos tekstai – senovės Egipto, šumerų, indų, hebrajų, graikų, romėnų, tamilų, persų, kinų, japonų, italų, anglų, prancūzų, vokiečių, lenkų, rusų, vengrų poetų kūryba. Antologijoje it vėduoklė skleidžiasi poezijos formų įvairovė: nuo odžių iki elegijų, nuo gazelių iki sonetų.

"...žavu tai, kad visos tos laiko išsaugotų tekstų linijos sueina į mūsų kalbos dabartį ir išsiskleidžia mūsų pasaulėjautos erdvėje ir kad mūsų sodininkai, šių tekstų vertėjai, sugebėjo šiuos egzotiškus augalus mūsų kalbos dirvoje užauginti."
Kornelijus Platelis

"Kada ateina mano mylimasis ir atsisėda šalia manęs,
kai mano kūnas virpa ir blakstienos merkiasi, naktis
tamsėja, vėjas užgesina žiburį ir debesys užtraukia
šydus ant žvaigždžių.
Tik brangakmenis žėri ant krūtinės man. Ir
nežinau, kaip jį paslėpti."

Rabindranath Tagore

Parašykite atsiliepimą apie "Skiriama M."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skiriama M., kurią skaitytojams dovanoja Sud. Kornelijus Platelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Kornelijus Platelis su knyga Skiriama M. jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skiriama M. patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Kornelijus Platelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skiriama M. palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Skiriama M." perkama kartu