0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sklandaus kalbėjimo sutrikimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 39.98 SoldOut
Knygos "Sklandaus kalbėjimo sutrikimai" aprašymas

Vadovėlis "Sklandaus kalbėjimo sutrikimai: teorija ir praktika" skiriamas specialiosios pedagogikos ir logopedijos studijų programos studentams, taip pat logopedams, dirbantiems su mikčiojančiais ir greitakalbyste pasižyminčiais asmenimis, mikčiojantiesiems ir jų šeimos nariams, norintiems aktyviau įsitraukti į logopedinės pagalbos procesą. Logopedai ir sklandaus kalbėjimo sutrikimų turintys asmenys bei jų šeimos nariai ras konkrečių patarimų, padėsiančių sėkmingiau bendrauti.Parašykite atsiliepimą apie "Sklandaus kalbėjimo sutrikimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Edukologijos, pedagogikos, andragogikos knygos

Regina Ivoškuvienė, Vilma Makauskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sklandaus kalbėjimo sutrikimai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sklandaus kalbėjimo sutrikimai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sklandaus kalbėjimo sutrikimai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sklandaus kalbėjimo sutrikimai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Regina Ivoškuvienė, Vilma Makauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sklandaus kalbėjimo sutrikimai" perkama kartu