⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skolinta iliuzija (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 2.99 SoldOut

Knygos "Skolinta iliuzija (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).  

Knygoje „Skolinta iliuzija“ pasakojama apie pagrindinius kiekvieno žmogaus gyvenimo klausimus ir abejones. Per knygos veikėjų istorijas ir patirtis autorės veda skaitytoją į vis aiškesnį suvokimą, kaip nustoti gyventi iliuzijose – tiek savo, tiek skolintose.

Abi knygos „Skolinta iliuzija“ autorės kasdien susiduria su žmonių emocijomis ir išgyvenimais. Kamila Golod yra koučingo specialistė, dažnai konsultuojanti žmones emocinės sveikatos klausimais, o Daiva Žukauskienė – geštalto terapeutė, vedanti tiek grupines, tiek individualias praktikas.

Knyga „Skolinta iliuzija“ – tai psichologinis romanas, kurį taip pat galima skaityti ir kaip psichologinių straipsnių rinkinį. Čia pateikiama daug realių istorijų, pasakojimų, kuriuos autorės išgirdo konsultacijų metu. Tai istorijos, kuriose nesunku atpažinti save – savo išgyvenimus, baimes, džiaugsmus, rūpesčius. Nes, nepaisant žmonių skirtumų, visų mūsų viduje glūdi tas pats laimės ir gerovės poreikis.

Knygoje „Skolinta iliuzija“ du psichoterapeutai Amelija ir Alanas susiduria su patirtimis, kurios būdingos daugeliui žmonių. Čia aptariamos tokios temos kaip meilė sau, santykiai su kitais žmonėmis, depresija, stresas, savęs pažinimas ir priėmimas.

Subtiliai ir pagauliai papasakotos istorijos atvers akis ir įkvėps ieškoti išeities iš iliuzijų pasaulio, kuriame dažnai gyvename. Dažnai susitelkdami į klaidingus įsivaizdavimus apie kitų žmonių gyvenimus, prarandame sveiką nuovoką ir nustojame eiti savo keliu. Kaip jį vėl rasti? Kaip atrasti savo asmeninę gyvenimo prasmę ir laimę, pajusti savo gyvenimo skonį? Knyga „Skolinta iliuzija“ suteikia galimybę pažvelgti į savo gyvenimą iš šalies ir rasti jėgų bei ryžto pokyčiams.

Kamila Golod – ICF koučingo specialistė, „Gerų emocijų namų“ įkūrėja ir knygos „Drąsa būti savimi“ autorė. Kamila konsultuoja žmones, veda individualias koučingo sesijas, dažnai yra kviečiama kalbėti įvairiuose seminaruose ar konferencijose. Ji įsitikinusi, kad „kiekvienas žmogus yra savo gyvenimo autorius, galintis atrasti autentišką gyvenimo skonį, pajusti džiaugsmą teikiantį gyvenimo tempą, pasiekti užsibrėžtų tikslų, būnant harmonijoje su savimi, bei kitais.“

Daiva Žukauskienė – sertifikuota geštalto terapeutė, psichikos sveikatos specialistė, pedagogė. Ji dirba su grupėmis ir užsiima individualia geštalto praktika, taip pat domisi biblioterapija. Dažnai skaito paskaitas apie emocinį intelektą, emocinę sveikatą ir visuomenės sveikatinimą. Emocinio intelekto moko ir vaikus.
Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skolinta iliuzija (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Daiva Žukauskienė, Kamila Golod pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Skolinta iliuzija (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Skolinta iliuzija (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Skolinta iliuzija (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Skolinta iliuzija (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daiva Žukauskienė, Kamila Golod tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Skolinta iliuzija (knyga su defektais)" perkama kartu