0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skraidantis berniukas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 3.69 SoldOut

Knygos "Skraidantis berniukas" aprašymas

„Skraidantis berniukas" – tai pasaka apie mažą berniuką Deividą, kuris turi du draugus drakoniukus, vienas atstovauja gėriui, kitas priešingai. Berniukas savo bičiulių pagalba pradeda skraidyti ir patenka į fantastinį, kupiną nuotykių pasaulį.
Knyga skirta 4-9 metų vaikams.

Ko moko „Skraidantis berniukas"?
Paprasto dalyko: kai žmogus laimingas – jame nėra pykčio. Ir atvirkščiai – kol neišsiverši iš pykčio gniaužtų, laimės nepatirsi.

„Kiekvieno žmogaus gyvenimas yra pasaka. Tik labai svarbu kasdienybėje pajusti jos magiją. Juk vieni sugeba džiaugtis paprastais dalykais ir stebuklus mato visame kame, kai kiti, turėdami puikų darbą, finansinę gerovę, nuostabią šeimą vis tiek yra nepatenkiti. Rašydama šią knygą norėjau praskleisti kasdienybės šydą ir pažvelgti į pasakišką pasaulį. Man labai svarbus buvo ne tik pasakojimo turinys, bet ir iliustracijos, kurios ugdytų vaiko vaizduotę.“
Eleonora Sebrova


Parašykite atsiliepimą apie "Skraidantis berniukas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Skraidantis berniukas", kurį parašė Eleonora Sebrova, Kristina Santangelo. Siūlome ne tik išsamų "Skraidantis berniukas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Eleonora Sebrova, Kristina Santangelo. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Skraidantis berniukas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Skraidantis berniukas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Skraidantis berniukas" perkama kartu