0

Pirkėjų atsiliepimai

Skrydis virš gegutės lizdo

4.4
(15 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-29 Ignas

Žmogus visada turi galimybę rinktis. Ar tu leisi suvalgyti tave arckovosi už savo laivęs tiesas ir įsitikinimus. Man šis romanas apie tai.


2022-08-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skrydis virš gegutės lizdo" aprašymas

Ken Kesey romanas „Skrydis virš gegutės lizdo“ – knyga, apie kurią kalbėjo visa Amerika, o vėliau ir pasaulis. Romanas pirmą kartą pasirodė 1962-ais metais, o 1975-ais pastatyta ekranizacija kūrinį išgarsino visame pasaulyje.

Siužetas vystosi psichiatrinėje ligoninėje, kurią geležiniu kumščiu valdo Didžioji Sesuo – seselės Rečid. Jos psichologinio teroro bijo ne tik pacientai, bet ir gydytojai. Istoriją pasakojantis veikėjas – Vadas, apsimetantis kurčiu ir nebyliu bei taip išsaugodamas galimybę tapti tyliu stebėtoju. Vadas yra indėnas, netekęs gimtųjų namų dėl baltųjų kaltės.

Psichiatrinėje ligoninėje viskas vyksta pagal griežtas taisykles, o Didžioji Sesuo netoleruoja jokio nusižengimo. Elektros šoko ir vaistų bausmės čia žiaurios. Tačiau, kai į beprotnamį atvyksta Rendlis Makmerfins, Vadas supranta, kad viskas pasikeis. Rendlis kitoks nei dauguma pacientų. Jis skaidraus proto vagišius, nusprendęs, kad psichiatrinė ligoninė yra geresnė išeitis nei kalėjimas.

Pamažu Rendlis įsiūbuoja stabiliai plaukiantį laivą. Jis įkvepia kitus pacientus ir stoja į kovą su sesele Rečid. Maištininkas ir linksmybių mėgėjas nepaiso taisyklių bei propaguoja draudžiamus dalykus. Tačiau ar įmanoma pasipriešinti pagrindiniam seselės ginklui?

„Skrydis virš gegutės lizdo“ – šokiruojantis Ken Kesey romanas, trinantis ribas tarp proto ir beprotybės. Autorius nagrinėja nepatogią temą: psichiatrinės ligoninės gyventojų padėtį žlugdančioje visuomenėje bei pasipriešinimo kainą.

1975-tais metais pasirodęs filmas „Skrydis virš gegutės lizdo“ pelnė penkis Oskarus.

Ken Kesey (1935-2001) – JAV autorius. Jis augo religingoje šeimoje, nedideliame miestelyje. Studijuodamas koledže autorius užsiėmė imtynėmis ir varžybose pasiekė ne vieną rekordą. Po studijų jis savanoriavo psichiatrinėje klinikoje, kuri užsiėmė įvairių psichotropinių preparatų bandymais. Įgyta patirtis įkvėpė pirmąjį romaną, kurį itin pamėgo septinto dešimtmečio maištaujantis jaunimas.

Sudomino trumpas aprašymas? Kviečiame klasika tapusią knygą įsigyti internetu. Pirkti online rasite ir daugiau įvairaus žanro literatūros, kuri sulaukė palankių skaitytojų atsiliepimų bei apžvalgų. Daug gerų knygų kainuoja pigiau, nes dažnai regiame išpardavimus bei akcijas. Nepamirškite patikrinti visų gerų pasiūlymų! Kaip rinktis knygas? Kiekviena prekė turi savo aprašymą, kuriame patalpinome santrauką, įkėlėme ištraukų nurodėme puslapių skaičių, vertėją, leidimo metus ir kitą naudingą informaciją.


  • Pavadinimas originalo kalba: One Flew Over the Cuckoo's Nest
  • Autorius: Ken Kesey
  • Leidėjas: Trigrama
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 399
  • Formatas: 13x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955477273
  • Vertėjas: Vytautas Petrukaitis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-29

Žmogus visada turi galimybę rinktis. Ar tu leisi suvalgyti tave arckovosi už savo laivęs tiesas ir įsitikinimus. Man šis romanas apie tai.

2021-06-29

2021-06-28

mačiau filmą, mačiau spektaklį, bet niekad neskaičiau. Knyga kurią ne gėda nei rekomenduoti, nei dovanoti.

2021-06-21

Paprastai nekenčiu pamatyti filmą prieš skaitant knygą, bet vis tiek pažiūrėjau. Man labai patiko filmas ir nusprendžiau patikrinti knygą.

2021-06-10

šią knygą, jau drąsiai galima priskirti klasikai.

2021-06-07

Viena geriausių knygų. Ir pati tema labai gera, Tikrai rekomenduoju, kas nori patikrinto ir verto dėmesio šedevro

2021-04-30

puiki knyga, leidžianti suprasti sistemos griaunančią jėgą, nerealus pasakojimas

2012-01-13

puiki knyga. ypac originalo kalba

2011-11-09

ar tai apie puritanizma ar apie hedonizma, va cia tai klausimas :D Tikiuosi niekas nesumokejo \"profesoriui\" uz recenzija :D

2011-11-09

absurdo drama, tinkanti namų virtuvės šefėms :D

2011-04-16

Knyga tikrai įtraukianti ir originali.

2010-12-03

Labai patiko, patariu paskaityt

2009-07-26

Viena geriausių skaitytų knygų.

2009-06-03

labai gera knyga

2008-09-09

kaip bebūtų keista, ir knyga, ir filmas yra vienodai nuostabiai geri.

Parašykite atsiliepimą apie "Skrydis virš gegutės lizdo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Skrydis virš gegutės lizdo", Ken Kesey. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ken Kesey su knyga "Skrydis virš gegutės lizdo" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Skrydis virš gegutės lizdo" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ken Kesey. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Skrydis virš gegutės lizdo" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skrydis virš gegutės lizdo" perkama kartu