0

Skyrybų žaidimai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Skyrybų žaidimai

  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 415
  • ISBN ar kodas: 9786098184433

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Skyrybų žaidimai" aprašymas

N-18. Knyga skirta tik suaugusiesiems

"Skyrybų žaidimai" - tai begėdiškai atvira, intensyvi, prikaustanti, erotiška meilės istorija. Antroji knygos „Santuokos žaidimai“ dalis.
Ar juodviem pavyks sulipdyti pažirusios santuokos šipulius? Ar teks pripažinti pralaimėjimą?

Tai antroji ŽAIDIMŲ dueto knyga, prasidedanti ten, kur sutuoktinius Adamą ir Dianą palikome – pirmosios knygos „Santuokos žaidimai" pabaigoje.

Begėdiškai atvira, intensyvi, prikaustanti, erotiška meilės istorija atskleidžia, kaip seksualinis ryšys ir išlaisvinti troškimai gali nuvesti į emocijų aukštumas ir geidulių prarajas.

Vertė Rozita Znamenskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Skyrybų žaidimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Erotiniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skyrybų žaidimai, kurią skaitytojams dovanoja CD Reiss. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar CD Reiss su knyga Skyrybų žaidimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skyrybų žaidimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė CD Reiss. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skyrybų žaidimai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Skyrybų žaidimai" perkama kartu